Charitativní, módní přehlídka Ulice

Pořádá v pondělí 21. září 2009

charitativní, módní přehlídku

ku příležitosti startu páté sezóny seriálu Ulice

Výtěžek z dražby modelů půjde na pomoc obětem stalkingu

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//552526.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ulice slavila a nadělovala zároveň. Start páté sezony seriálu oslavila Ulice charitativní módní přehlídkou, po jejímž skončení bylo vydraženo pět modelů našich předních módních návrhářek za 287.000 Kč. Výtěžek z akce putoval na podporu sdružení Bílý kruh bezpečí, které pomáhá mimo jiné také obětem stalkingu.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://www.bkb.cz/files/uploaded/UserFiles/Image/Herci_Ulice_pro_BKB.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský, Ilona Svobodová, Ljuba Krbová, Jaroslava Obermaierová a další herci ze seriálu TV NOVA „Ulice“ se sešli na netradiční módní přehlídce 21. září 2009 v pražském hotelu Ambassador. Herci a herečky se rozhodli přehlídkou podpořit Bílý kruh bezpečí a zároveň netradičně zahájit pátou sezónu seriálu. Proto si oblékli modely od předních oděvních výtvarnic Ivany Follové, Hany Stocklassové, tvůrčí dvojice Alexandry Pavalové a Ivany Šafránkové, Martiny Nevařilové a Hany Havelkové.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images//600x338/Sep2009/551163.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Včera večer proběhla charitativní, módní přehlídka Ulice. Trvala více jak dvě hodiny a vystoupilo na ní spousta herců a také hereček ze seriálu Ulice, všichni měli krásné modely a i když nikdo není modelka, tak to všem moc slušelo, samozřejmě, jak už to u takových akcí bývá, tak i u této "uliční" akci se druhý den psalo v bulváru. To se ovšem dalo čekat i přesto charitativní, módní přehlídka dopadla výborně a Bílý kruh bezpečí si nakonec odnesl 287 tisíc korun.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/398308_moda-ulice.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Hvězdy seriálu Ulice se postaraly o pořádný rozruch na charitativní módní přehlídce pro Bílý kruh bezpečí.
Intimní partie ukázala v odvážném modelu herečka Ilona Svobodová (49), která v seriálu Ulice kraje Jitku Farskou

VÍCE ZDE

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/398519_ilona-svobodova.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.FOTO: Návrhář, který hvězdu seriálu Ulice Ilonu Svobodovou (49) navlékl při charitativní módní přehlídce do těchto šatů, se jí nejspíš za něco chtěl pomstít!
Jak jinak si lze vysvětlit zcela nevhodnou kombinaci bílého prádla a "černé záclony", která odhaluje partie, jež k výstavním rozhodně nepatří?

VÍCE ZDE

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//551148.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.V pondělí jsme se vám přihlásili ze zákulisí charitativní módní přehlídky Ulice z hotelu Ambassador. Přečtěte si naše on-line zpravodajství z příprav i samotného průběhu přehlídky, kterou Ulice oslavila start páté sezony.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///440x248/Jan2009//467121.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Seriál Ulice odstartoval do páté sezony. I při této příležitosti uspořádal charitativní módní přehlídku.
Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský, Patricie Solaříková, Jana Sováková, Ilona Svobodová, Anna Fixová, Jana Birgusová, Šárka Ullrichová, Ljuba Krbová, Jaroslava Obermaierová, Václav Svoboda nebo sourozenci Matyáš a Anna-Marie Valentovi se v pondělí sešli na netradiční módní přehlídce.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images//600x338/Sep2009/550975.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Zdravím všechny fanoušky seriálu Ulice. Určitě vám nemusím připomínat, že právě dnes probíhá v hotelu Ambassador charitativní, módní přehlídky Ulice, výtěžek z dražby některých modelů poputuje na pomoc Bílému kruhu bezpečí, který se také věnuje problematice stalking. Veškeré informace o módní přehlídce můžete sledovat na webu ulice.nova.cz, kde je již od odpoledne probíhá online zpravodajství právě z této přehlídky, na webu také průběžne můžete sledovat fotografie a průběžně chatovat s některými herci z Ulice.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//550804.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Dnes od 15:00 můžete spolu s námi sledovat finišující přípravy charitativní módní přehlídky Ulice. Tréma vrcholí, hvězdy Ulice čeká odpoledne generálka na molu a večer samotná přehlídka, po jejímž konci proběhne dražba pěti modelů našich předních návrhářek. Buďte s námi on-line v zákulisí největší akce Ulice, kterou seriál oslaví start páté sezony.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/397489_jarosalva-obermaierova-ljuba-krbova.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Seriálové kulisy za přehlídkové molo vymění na jeden večer oblíbení herci a herečky. V rámci charitativní módní přehlídky se netradiční roli modelek a modelů ujmou hvězdy nekonečného seriálu Ulice.
Blesk zastihl Ljubu Krbovou (51) s Jaroslavou Obermaierovou (63), jak si zkoušejí modely v ateliéru Martiny Nevařilové.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://nd02.blog.cz/821/082/94ea8642fe_54094239_o2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Pondělí 21. září je velký den. Nemůžu se dočkat, až obléknu všechny ty úžasné modely našich předních návrhářek a v hotelu Ambassador vstoupím na přehlídkové molo.
"Ulice" slaví a hlavně naděluje. Je to neuvěřitelné, ale seriál Ulice slaví start páté sezony. A ve velkém stylu. Charitativní módní přehlídkou. Pět z luxusních modelů, které herci "Uličníci" předvedou, bude po přehlídce vydraženo a výtěžek pak poputuje na podporu neziskové organizace Bílý kruh bezpečí, pomáhající mimo jiné i obětem tzv. stalkingu.

VÍCE ZDE

https://archivnova.cz/img/snidane_s_novou_a.jpg

Asi tak jednou za týden, maximálně jednou za 14 dní je jedno z témat ranního pořad Snídaně s Novou seriál Ulice. Moderátoři Snídaně si do studia pozvou známé osobnosti, kteří mají něco společného s Ulicí, většinou to samozřejmě jsou samotní herci či herečky a občas do studia zamíří i tvůrci Ulice, jako například šéfproducent seriálu Michal Reitler, režiséři a další. Například minulý týden to byla i prezidentka Bílého kruhu bezpečeí a módní návrhářka, mluvilo se totiž o charitativní, módní přehlídce Ulice.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/200000000-9c9b49d953/silvestrovsk%C3%A1%20ulice.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Již na toto pondělí je nachystaný opravdový speciální online chat a tento chat je velice neobvyklý. Na chatu se totiž naráz objeví rovnou 11 liíd. Že to mu nevěříte? Tak za chvíli určitě uvěříte, tento chat je totiž spojený s charitativní, módní přehlídkou Ulice, na které budou modely předvádět spousta herců a hereček ze seriálu Ulice. Oficiální web Ulice ulice.nova.cz pro vás na pondělí 21.9. 2009 od 15 hodin chystá onlie zpravodajství z této přehlídky a právě všichni, kteří budou předvádět modely budou také občas chodit k počítači.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//548868.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.V roli modelek a modelů se v pondělí představí Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský, Ljuba Krbová a mnozí další.
Využít mimořádné divácké obliby seriálu Ulice pro další upozornění na nebezpečný stalking se rozhodli tvůrci tohoto televizního díla. Už v pondělí proto uspořádají charitativní módní přehlídku.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images/365x205/Sep2009/550130.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Už v pondělí se na předváděcím mole představí hvězdy Ulice. Jaké modely budou předvádět? Web Ulice jako první přináší exkluzivní reportáž a snímky ze zákulisí příprav charitativní módní přehlídky Ulice.

 

VÍCE ZDE

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//548868.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Hana Maciuchová a Rudolf Hrušínský vystoupí na charitativní módní přehlídce Ulice v hotelu Ambassador. Podpoří tak oběti stalkingu a sdružení, které jim pomáhá, Bílý kruh bezpečí. V úterní Snídani s Novou to prozradila Ilona Svobodová. Představitelé Miriam Hejlové a Vlastimila Peška, a nejen oni, předvedou modely předních českých návrhářek.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/200000000-9c9b49d953/silvestrovsk%C3%A1%20ulice.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Seriál Ulice odstartoval svou pátou sezónu a pro své diváky si připravi opravdu zajímavou "oslavu" startu této jubilejní sezóny. Tvůrci totiž připravili charitativní módní přehlídku, na které samozřejmě budou modely předvádět herci z Ulice. Nebude to ale jen módní přehlídka, ale také dražba, na konci přehlídky se totiž budou dražit modely, které navrhli přední české návrhářky. A kam poputuje výtěžek z dražby? Výtěžek půjde na podporu neziskové orginazace Bílý kruh bezpečí.

VÍCE ZDE

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jan2009//27865-web-5ba7b2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.U příležitosti startu 5. jubilejní sezony pořádá denní nekonečný seriál Ulice charitativní módní přehlídku s dražbou modelů předních českých návrhářek. Luxusní modely předvedou v hotelu Ambassador hlavní hvězdy Ulice. Výtěžek z dražby půjde na podporu neziskové organizace Bílý kruh bezpečí, pomáhající mimo jiné obětem tzv. stalkingu, který zažívá i jedna z hlavních seriálových postav.

VÍCE ZDE

Druhá část rozhovoru ve Snídani s Novou

První část rozhovoru ve Snídani s Novou

Přípravy na charitativní, módní přehlídku

Přípravy na charitativní, módní přehlídku

Druhá část rozhovoru ve Snídani s Novou

První část rozhovoru ve Snídani s Novou