Narozeniny J.Obermaierové

 

10.4. 2011 slaví herečka Jaroslava Obermaierová 65. narozeninyPodívejte se na malý dárek s přáním od fanclubu....
prani_pro_nyklovou.doc (218 KB)
(jedná se o dokument Microsoft Word)

 

Jaroslava Obermaierová slaví narozeniny

https://image.tn.nova.cz/media/images/365x205/Oct2010/681259.jpg?d41d

Věku 65 let se dnes, v neděli 10. dubna 2011 dožívá vynikající herečka Jaroslava Obermaierová, kterou všichni moc dobře známe jako největší "uliční" drbnu Vilmu Nyklovou. Herečka se narodila v Praze ve znamení berana, už od děství se věnovala umění, ovšem ne hereckému. V dětství totiž navštěvovala kurzy baletu a už v deseti letech se poprvé objevila na jevišti a to dokonce na scéně Národního divadla, kde několik dalších let zde tancovala dětské role v operách a baletech. Nakonec ale dala přednost herectví.

Proto se přihlásila na DAMU, které také úspěšně dokončila, už během studia dostala velkou hereckou příležitost a to ve snímku Souhvězdí panny, v tomto snímku také herečka natočila i docela odvážnou erotickou scénu a od té doby se stala velmi známá a obsazovaná herečka. To jen v krátkosti pro připomenutí, jak se neznámá Jaruška stala slavnou herečkou, kterou rázem znala celá republika a dodnes slaví úspěchy.

Náš fanclub se rozhodl, že herečce také popřeje a to přímo v den jejich narozenin. Vy jako fanclubáci jste mohli několik týdnů posílat svá přání pro seriálovou Vilmu, psali jste dokonce i krásné básničky a pěkná přání, já jsem to celé dal dohromady a naše fanclubačky simule a Móňa dárek osobně herečce předali a to na natáčení Ulice, které se konalo právě v den narozenin herečky, tedy 10. dubna. Jaroslava Obermaierová byla podle slov našich fanclubaček velmi ráda a hlavně překvapená, že o jejich narozeninách víme.


Podívejte se na fotky jedné z nejlepších českých hereček


Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Oct2010//686705.jpg?d41d” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Jaroslava Obermaierová - životopis
Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Oct2010//688725.jpg?d41d” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Vilma Nyklová - životopis