Sedmá sezóna

 
Navštivte také...
Přečtěte si zajímavé rozhovory s hvězdami sedmé sezóny Ulice, více v podrubrice Rozhovory
Podívat se můžete také na exkluzivní ochutnávky z nové sezóny Ulice, více v podrubrice Ochutnávky z Ulice


Obrázek “https://nd05.jxs.cz/727/078/3b2d80b53b_78448553_o2.jpg?1312208753” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “https://nd05.jxs.cz/781/969/2416298516_78448555_o2.jpg?1312208755” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
(foto z tiskové konference TV Nova; zdroj: digizone.cz)

TELEVIZNÍ UPOUTÁVKY NA NOVOU SEZÓNU
      
     


A je to tady! Ulice už dnes večer na Nově

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/857/945/6d291c535a_79332611_u.png?1314477733” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Dva měsíce utekly jako voda, i když většině bylo o prázdninách smutno po Ulici, tak jsme to vydrželi a konečně se dočkali. Už dnes večer odstartuje náš oblíbená seriál a to jeho sedmá sezóna. Dámy a pánové, ULICE už dnes v 18:30 na Nově.

To o čem nová sezóna bude jsme vás pravidelně informovali v našem velkém letním speciálu, ve kterém jste se dozvěděli vše podstatné a podívat jste se mohli i na speciální ukázky, takže toho víme opravdu hodně. Dnešní díl bude stát za to, uvidíme opět známé tváře jako je Tereza, Vojta, rodina Seidlových a spoustu dalších. Slušelo by se sedmé sezóně Ulice něco popřát, vy jste sami mohli posílat přání a zde si jich pár můžete přečíst.

k@tush:
Já Ulici přeji vše NEJ, které hovoří za vše !! Především velkou sledovanost, šikovné herce a herečky, praktický štáb, napínavé příběhy, zajímavé děje a aby neztratila vše, co doposud nasbírala za těch krásných šest let ... Zároveň celému štábu, přeji skvělé hraní a natáčení a s chuíí do dalších super dílů !! Ulice je prostě skvělá, tak jen tak dál ....

babča: Milá Ulice-přeji Ti do sedmé sezony takové děje aby jsme od obrazovek jen neradi odcházeli a s nedočkavostí čekali na další den. Scénaristům,režisérům a všem těm co jsou přitomni ač neviděni pohodu a hodně nápadů.

Vlasta: Přeji seriálu ulici a všem hercům pevné zdraví,a dostatek pevných nervů.Hlavně ať nám ulice hraje co nejdéle,a ať co nejméně nás opouští skvělí herci,a nehrají jinde.Už se všichni těšíme na další pokračování.

Alena: Ulici přeju hodně spokojených diváků, aby měla pořád nápady na zápletky a nové příběhy, aby se jí dařilo tak jako dodnes a spíš aby přitahovala k televizním obrazovkám stále víc a víc diváků. Ulice, buď ještě dlouho našim příjemným každodenním společníkem, máme tě rádi

Hanálka: Ulice naše milá, ty náš krásný seriále,já ti přeji všechno dobré a tak dále....

Chris: Ulici bych do sedmé sezóny popřál, ať je stále taková, jakou ji máme rádi. Ať nás její příběhy dokáží pobavit i napnout. Ať stále baví nejen nás, ale i všechny herce a celý štáb. A ať nám ještě hodně dlouho zpříjemňuje všední podvečery.

Věrka: Roky ULICE pomaličku plynou stále dál, opět je to rok, co jí fanclub naposledy k další sezóně přál. Popřejeme Ti všechno nej, hlavně štěstíčko na herce, diváky a všechny co k ULICI patří, to je naše přáníčko a jiným programům v nové sezóně to milá ULICE natři!!!

A co přeji já? V podstatě už bylo vše řečeno, takže se asi bude opakovat. Já přeji samozřejmě co nejvíc diváků, kteří se budou k Ulici vracet, přeji spoustu nových diváků, kteří se třeba dnes poprvé na Ulici podívají a rozhodnout se, že se budou dívat každý den. Také přeji tvůrcům spoustu dalších skvělých nápadů a aby nás stále bavili.

Tak nezapomeňte, Ulice už dnes od 18:30 na TV Nova.

Admin Kuba / 5.9. 2011 /
foto: vlastní prezentaceTisková zpráva: Oblíbená Ulice se již v pondělí vrací na obrazovku TV Nova!

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images/365x205/Sep2011/843169.jpg?d41d” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Praha, 2. září 2011 – Dlouhé týdny čekání končí! Fanoušci se už v pondělí dočkají pokračování oblíbeného denního seriálu Ulice, v jehož už 7. sezóně nás čeká spousta zajímavých zápletek, příběhů a osudů oblíbených postav, ať už humorných, dramatických nebo dojemných.

V prvním poprázdninovém díle budeme svědky pokračování napínavého příběhu Terezy (Patricie Solaříková) a Vojty (Petr Buchta). Oba dva, sami, tváří v tvář! Jaké bude jejich první setkání po prázdninách? Je Terezina nevěra s učitelem Peterkou (Jan Plouhar) zapomenuta? Ani náhodou! Nevyhneme se hádkám, výčitkám ani obviňování… Bude to znamenat definitivní konec jedné uliční lásky? Pondělní Ulice bude plná emocí!

Co nás mimo jiné čeká v další sezoně:
Rozbité manželství

Anička vyřešila své manželství s Bedřichem a vztah s Pavlem Tesaříkem si náramně užívá. Bedřich lituje svých chyb. Bude idylka mezi Aničkou a Pavlem pokračovat nebo přijdou komplikace?

Nevěra
Rodina Libora Seidla začala minulý rok nový život. Bývalá Liborova milenka Karolína, která se do jeho života vrátila, opět vnese do rodiny Seidlových hustou atmosféru.

Rodiče a děti
Rodinná idyla Ondřeje Krause končí pubertou dospívající Míši. Ta zcela propadne stylu emo a tím Ondřejovi a Báře připraví krušné chvilky, se kterými se jistě sžije nejeden rodič… Zvládne Ondřej problémy své dcery?

Domácí násilí
Libuška s Boriskem a Eliášem jsou zase rodina, Libuška i  Borisek jsou šťastní. Ostatní to vidí ale jinak. Režim, který Eliáš v rodině nastolí, bude opravdu tvrdý.

Matky a dcery
Simonu čeká mnoho velkých změn, její úsměv, nadhled a pozitivní myšlení jí snad pomohou v mnoha nelehkých situacích. Objeví se i dítě…

Návrat Miriam Hejlové a celé její rodiny
Už ž 6. října Miriam Hejlová poprvé na obrazovce! Od 28. října pravidelně! A jaký bude její návrat do školy? Jaké bude po tak dlouhé době setkání s Vlastimilem?

Ulice od 5. září v 18:30 každý všední den na TV Nova a také na stránkách Voyo.cz v předstihu, vždy o jeden díl dříve než v televizi.

Více na www.nova.cz/ulice

zdroj: Tisková zpráva TV Nova - Lucie Juráčková

Admin Kuba / 2.9. 2011 /
foto: Archiv TV Nova

Sedmá sezóna Ulice se blíží: Už za tři dny

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/013/130/8b9edf5b05_79332604_u.png?1314477727” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Před sebou máme poslední dny do doby než opět bude pokračovat seriál Ulice, v pondělí totiž startuje její už sedmá sezóna a rozhodně se máme na co těšit. Očekává se snad nejlepší sezóna jaká tu kdy byla, minimálně její začátek, tedy podzimní epizody, čeká nás napětí, drama, humor i dojemné scény. Rozhodně uděláte chybu pokud se na nové díly Ulice nebudete dívat.

Velmi dramatické to bude i Libušky, už v minulé sezóně se k ní a k Boriskovi nastěhoval Eliáš a ten jen tak Ulici neopustí. Díky tomu, že se přestěhoval do Prahy bude mít velké problémy v práci a svou zlost si bude vybíjet na Libušce, která za nic nemůže. V Ulici se otevře další dramatické a zajímavé téma a to je domácí násilí. Některé scény, které se hercům určitě moc lehce nenatáčeli budou velmi emotivní a dramatické. Oba herci, tedy Zuzana Vejvodová a Martin Myšička kvůli svému novému příběhu navštívili organizaci Bílý kruh bezpečí, aby se nejvíce dozvěděli o problematice domácího násilí.

Určitě se tedy dívejte na nové díly Ulice a pokud jste už nedočkaví a nemůžete se dočkat prvního dílu Ulice, tak pro vás máme jedno řešení. Na pondělní epizodu se můžete podívat v předstihu už teď a to na voyo.cz, kde si první díl nové sezóna můžete za poplatek 26,- koupit a podívat se tak už teď na nový díl. Více informací se dozvíte na voyo.cz.

Nově nás najdete také na facebooku, jsme tam jako Fanclub Ulice
Podívejte se na exkluzivní video-ochutnávky z nových dílů Ulice
Pošlete přání seriálu Ulice do jeho sedmé sezóny

Admin Kuba / 2.9. 2011 /
foto: vlastní prezentace

Michal Reitler: Nové díly jsou jímavé, dramatické i humorné

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/111/224/ef2b3e1829_79332606_u.png?1314477728” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Start již sedmé sezóny Ulice se nezadržitelně blíží, už jen párkrát se vyspíme a budeme moc opět sledovat nové příběhy našich oblíbených hrdinů, aby jsme si čekání trochu zpříjemnili a možná se dozvěděli i něco více o nové sezóně, rozhodl se šéfproducent Ulice Michal Reitler opět usednou k počítači a odpovídat na vaše otázky v online chatu a prozradil toho opravdu hodně, v tomto článku se dozvíte to nejdůležitější.

Jak prozradil sám pan Reitler rozhodně se nemusíme bát, že by v Ulici bylou pouze drama, podle jeho slov budou nové díly jímavé, dramatické i humorné. Máme se tedy na co těšit. Jak už od nás víte, tak nové postavy budou hrát Filip Blažek nebo Berenika Kohoutová, jaká bude její role? "Divoká, temperamentní dívka, která zasáhne významně do života Simony," prozradil šéfproducent Ulice. O Filipovi Blažkovi jsme se dozvěděli jen to co už víme, že bude hrát přítele Jiřího Kreuzera a prý ho hraje moc dobře.

Bohužel nás v nejbližších měsících čekají v Ulici dvě úmrtí, o jednom už víme díky exkluzivním ochutnávkám, hned na začátku sezóny umře Simonin tatínek, ovšem v listopadu nás čeká druhé úmrtí a podle slov pana producenta, tak umře jedna z důležitých postav, kdo to bude? Tak na to si budeme muset ještě počkat. Ale jedna dobrá zpráva, čeká nás také svatba. Pan producent odpověděl i na otázky týkající se Vojty, který skončí na vozíčku "Je to výjimečná situace v Ulici. Budete tentokrát svědky posledních dnů a týdnů, kdy Vojta chodí," podle těchto slov bude Vojta na vozíčku delší dobu.

Ti z vás, kteří se těší na návrat Cyrila Hejla se mohou radovat. Cyril se v Ulici rozhodně jen tak nemihne, podle odpovědi Michala Reitlera ho čeká velký příběh. Víme už také to, že Simony mít miminko nebude, ale čekají jí jiné lapálie. Podíváme se také trochu jak to bude v Ulici za pár měsíců, konkrétně o Vánocích, co nás čeká a bude mít i letos Ulice pauzu? "Pauza zase bude. Ale o Štědrý večer v Ulici nepřijdete. Máme pro vás připravený opravdu hezký díl na pátek 23.12., mj. s Hejlovými!" dodal k Vánocům v Ulici šéfproducent.

Kromě Filipa Blažka a Berenice Kohoutové nás čeká ještě jedna nová postava, tu bude hrát mladá herečka Petra Tenorová, více informací o její postavě zatím nevíme, ale určitě se to i od nás už brzy dozvíte. A na závěr vzkaz pana producenta: "Děkujeme vám za vaši přízeň. Věříme, že vám bude Ulice od 5.9. ve známém čase zpříjemňovat všední podvečery, že se u ní pobavíte, dojmete a možná někdy i trochu rozčílíte (co se dá dělat :-) ). Těším se společně s vámi na nové díly už 7. sezóny, která bude nejen o postavách, které znáte, ale i o velkých návratech! Michal Reitler."

Nové posily Ulice:
https://image.tn.nova.cz/media/images/440xX/Aug2011/781233.jpg?d41d https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Oct2008//432741.jpg https://img.blesk.cz/img/1/full/676503_petra-tenorova.jpg
                            (Filip Blažek)                                                       (Berenika Kohoutová)                                           (Petra Tenorová)

Pokud si chcete přečíst celý záznam dnešního online chatu, tak klikněte zde

Nově nás najdete také na facebooku, jsme tam jako Fanclub Ulice
Podívejte se na exkluzivní video-ochutnávky z nových dílů Ulice
Pošlete přání seriálu Ulice do jeho sedmé sezóny

Admin Kuba / 1.9. 2011 /
foto: Archiv TV Nova; blesk.cz

Sedmá sezóna Ulice se blíží: Už za pět dní

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/452/638/41802e21bb_79332607_u.png?1314477730” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Ještě než vypukne přesně za pět dní nová, v pořadí již sedmá sezóna seriálu Ulice, tak si v těchto speciálních článcích trochu shrnujeme co nás vlastně už na podzim v Ulici čeká, bude toho totiž opravdu hodně, to už můžete poznat z ukázek, které jsou již nasazeny ve vysílání TV Nova, v dnešním článku si něco řekneme o dalším velkém příběhu, který nás na podzim čeká.

Tento příběh byl už nakousnut v minulé sezóně a týká se rodiny Seidlových, kteří do Ulice přišli s jedním velkým tajemstvím, to jsme nakonec zjistili, Libor svou ženu podváděl se sestřičkou z nemocnice, aby svoje manželství zachránil, tak se odstěhovali a Libor si zařídil soukromou praxi. To ještě netušil, že se už brzy se ukáže, že jeho bývalá milenka Karolína čeká dítě a to přímo s Liborem. V nové sezóně tento příběh bude pokračovat, asi bude velmi zajímavé sledovat co na to všechno řekne Marta.

A rozhodně si nenechte ujít hned první díl nové sezóny, protože v tomto díle vtrhne do Liborovi ordinace Igor - přítel od Karolíny a vrazí Liborovi pořádnou ránu pěstí. A to si rozhodně nemůžete nechat ujít, takže nezapomeňte, nová sezóna Ulice už v pondělí 5. září a to v tradičním čase, tedy v 18:30.

Nově nás najdete také na facebooku, jsme tam jako Fanclub Ulice
Podívejte se na exkluzivní video-ochutnávky z nových dílů Ulice
Pošlete přání seriálu Ulice do jeho sedmé sezóny
Už ve čtvrtek 1. září bude na online chat šéfproducent Ulice Michal Reitler

Admin Kuba / 31.8. 2011 /
foto: vlastní prezentace

Sedmá sezóna Ulice se blíží: Už za šest dní

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/910/889/972d607be7_79332608_u.png?1314477731” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.V pondělí 5. září to vypukne, co? No přeci nová, již sedmá sezóna seriálu Ulice, opět budeme každý všední den sedět u televizních obrazovek a hltat nové příběhy našich oblíbených hrdinů i příběhy nových postav. V našem speciálu o sedmé sezóně se dozvíte spoustu zajímavostí z nové sezóny, v těchto článcích si každý den tak trochu shrneme vše důležité co nás čeká, protože toho bude opravdu hodně, tak ať jste připraveni.

Zajímavý příběh budou prožívat Tereza s Vojtou, na konci šesté sezóny jsme se s nimi rozloučili v době, kdy Tereza Vojtu podvedla se svým profesorem Peterkou, Vojta to neunesl a od Terezy odešel, ale na jak dlouho, bylo to napořád nebo si chtěl dát jen pauzu? To se dozvíme už na začátku v sedmé sezóně, rozhodně se nemusíte bát, že by jste během léta o něco přišli, protože Tereza se s Vojtou celé léto míjeli a vlastně se neviděli.

Vojta s Terezou se po jeho odjezdu na Kavkaz poprvé uvidí už v prvním díle nové sezóny, takže budeme moc sledovat jaké bude jejich shledání po prázdninách. Oba to nebudou mít lehké, už také víme, že Vojta brzy skončí na vozíčku a to kvůli přepadení, při kterém bude Vojta surově napaden. Tato situace určitě pořádně zamíchá kartami u Terezy i o Vojty. Tak určitě sledujte novou sezónu Ulice už od pondělí 5. září.
 

Podívejte se na exkluzivní video-ochutnávky z nových dílů Ulice
Pošlete přání seriálu Ulice do jeho sedmé sezóny
Už ve čtvrtek 1. září bude na online chat šéfproducent Ulice Michal Reitler

Admin Kuba / 30.8. 2011 /
foto: vlastní prezentace

Sedmá sezóna Ulice se blíží: Už za sedm dní

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/598/536/e04e4df68f_79332609_u.png?1314477732” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Do začátku sedmé sezóny seriálu Ulice zbývá už jen jeden týden, přesně za sedm dní se v 18:30 na obrazovce TV Nova objeví známá - opět trochu upravená znělka našeho oblíbeného seriálu a po dvou měsících budeme moc opět sledovat osudy našich hrdinů. Ještě než Ulice odstartuje, tak si v několik článcích po celý týden shrneme co nás vlastně všechno na podzim v Ulici čeká a už podle ukázek, které jste mohli vidět toho bude opravdu hodně.

Začátek sedmé sezóny nebude moc veselý pro Simonu Pavlicovou, ta sice prožila krásné léto s Jiřím Kreuzerem, když absolvovali cestu kolem světa, ovšem po návratu domů si osud pro Simonu nachystal nepříjemnou situaci. Simoně totiž zemře tatínek - pan Bláha, kterého jsme mohli poprvé poznat na Vánoce v roku 2009. Františka Bláhu si zahrál herec Jinřich Kajn. Simona to tedy nebude mít lehké, v poslední době se jí moc nedaří, nejdříve několik pokusů stát se matkou a teď další rána. Ovšem Simona je velká optimistka a věříme tedy, že vše zvládne.

Rozhodně se nemusíme bát, že bychom přišli o pověstný humor Simony, i když na několik nepříjemných situací, které jí osud přichystal bude stále perlit svými hláškami a její smích opět rozesměje nejednu domácnost. Tak nezapomeňte, sedmá sezóna Ulice startuje už pondělí 5. září přesně v 18:30.

Podívejte se na exkluzivní video-ochutnávky z nových dílů Ulice
Pošlete přání seriálu Ulice do jeho sedmé sezóny
Už ve čtvrtek 1. září bude na online chat šéfproducent Ulice Michal Reitler

Admin Kuba / 29.8. 2011 /
foto: vlastní prezentaceTelevizní upoutávky na novou sezónu Ulice

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images/365x205/Aug2011/787535.jpg?d41d” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Přesně za dva týdny vtrhne na obrazovky TV Nova již sedmá sezóna seriálu Ulice, tvůrci slibují spoustu dramatických příběhů okořeněných zábavnými scénami v podání například Simony, Pepana či Otíka. Rozhodně se máme na co těšit, jsou připraveny zajímavé příběhy našich starých známých postav i nově příchozích. První díl sedmé sezóny seriálu Ulice odstartuje v pondělí 5. září v 18:30 na Nově.

A jako každé dobré dílo TV Nova se musí i Ulice propagovat a k tomu budou sloužit nové upoutávky na Ulici, které se během léta natočili v hostivařských ateliérech a budou nasazeny do vysílání TV Nova a poutat tedy budou na novou sezónu Ulice. Celkem byly takových upoutávek natočeny čtyři, každá upoutávka symbolizuje jeden hlavní příběh, na který se budeme moc těšit už na začátku sezóny.

První upoutávka se týká Vojty a Terezy, jejich vztah se na konci sezóny otřásl v základech a nikdo ještě netuší, jestli spolu Tereza s Vojtou zůstanou, vše zkomplikuje zranění, při kterém Vojta skončí na vozíčku. Druhý hlavní příběh a upoutávka na něj je na příběh Míše Krausové, ta se v minulé sezóně sblížila s novým spolužákem, který vyznává styl emo, Míšu to velmi zaujala a začala se velmi povahově měnit a změny v jejím životě budou i na podzim, velké starosti s ní bude mít její otec Ondra Kraus.

Třetí upoutávka poutá na příběh kolem doktora Libora Seidla. V minulé sezóně jsme zjistili, že Libor měl milenku Karolínu, která porodila dítě a jak se ukázala, tak dítě je Libora. V září bude tento příběh pokračovat, pravdu se dozví i Liborova žena Marta. Poslední upoutávka patří rodině Liškových. V minulé sezóně se Bedřich rozešel s Lucií a začíná zjišťovat, že nejlíp mu bylo po boku Aničky, ale jeho místo vedle Aničky už není volné.

Na všechny upoutávky se můžete podívat v našem speciálu věnované sedmé sezóně Ulice, více zde

Admin Kuba / 22.8. 2011 /
foto: Archiv TV Nova

Sedmá sezóna Ulice odstartuje 5. září

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/931/813/48131199d0_78446884_o2.jpg?1312206090” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Start nové sezóny se už blíží, máme za sebou měsíc bez Ulice, ovšem před sebou ještě jeden měsíc. Jak už to tak bývá a školáci mi to určitě potvrdí, tak srpen uteče vždy jako voda. Takže nová sezóna Ulice tu bude co nevidět. Díky nám už víte to co nás v nové sezóně čeká, znáte i novou postavu, ale ještě si přeci jen řekneme pár zajímavostí.

Hlavní témata nové sezóny, ty jsou jasná, už jsme je vám představily. Příběhy se zaměří převážně na staré známé tváře, budeme tak moc sledovat příběhy u rodiny Liškových, budeme prožívat starosti i radosti u Simony, velké problémy budou mít s Míšou Ondra a Bára a sledovat budeme moc i to, jak se vyvíjí situace kolem doktora Seidla. Kromě jedné nové postavy nás čekají návraty v podobě Miriam Hejlové a celé její rodiny.

Velkým překvapením ovšem bude určitě i to, že Vojta Kalich bude na vozíčku, jestli to bude jen na nějaký čas nebo si bude muset na invalidní vozíček zvykat uvidíme až na podzim. A co vlastně stane? Při jedné scéně Vojtu napadnou, bude velmi zmlácen a skončí na vozíčku.

Zajímavé bude sledovat i stěhování. Jak už víte, tak během podzimu se odstěhují do svého domu rodina Krausových a tak zůstane jeden byt v Peškově domě volný. Nastěhují se tam pravděpodobně Farští, protože jak bylo prozrazeno na dnešní tiskovce, tak Farští by se měli nastěhovat zpět do Peškova domu. Stěhování čeká i na Lumíra Nykla, ten by měl dostat větší byt.

O hodně větší prostor dostane v nové sezóně Eliáš. Ten se natrvalo nastěhoval do Prahy, ale tady se mu moc dařit nebude, hlavně tedy co se týče práce, bude mít velké problémy a starosti, bohužel svou zlost si bude vybíjet na Libušce a v Ulici se tak otevře jedno z dalších témat a to je domácí násilí. Po letech bude Ulice opět spolupracovat s BKB (Bílý kruh bezpečí), naposledy s touto organizací Ulice spolupracovala, když se v Ulici objevilo téma stalking.  Představitel Eliáše Martin Myšička prozradil v rozhovoru, že aby se více vžil do role navštívil právě zmiňovanou organizaci BKB a seznámil se tak přímo s problematikou domácího násilí.

Není tedy pochyb, že Ulice bude opět nabytá zajímavými příběhy, na které se můžeme už od 5. září těšit každý všední den v tradiční čas 18:30. Rozhodně sledujte náš web i nadále, protože i během srpna vás budeme pravidelně informovat o sedmé sezóně a budeme s vámi i během celé této sezóny.

Admin Kuba / 1.8. 2011 /
foto: Archiv TV NovaZajímavost 7. sezóny: Proměna Míši Krausové

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images/365x205/Oct2010/686290.jpg?d41d” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Už to bude skoro rok a půl co se v seriálu Ulice objevuje mladá herečka Helena Němcová, která hraje Míšu Krausovou. Nikdy s ní nebyli velké problémy, vždy působila jako bezproblémová, hodná dívka, prostě pravý opak její sestry Jany. Ovšem to mění, už na konci šesté sezóny jsme mohli pozorovat, jak se Míša více kamarádi s emospolužákem Alexem a začíná se pomalu měnit, alespoň povahově.

To bude také pokračovat i v nové sedmé sezóně, hlavně na začátku sezóny, kdy rodina Krausová budou mít s Míšou opravdu velké starosti, sám Ondra bude pociťovat, jestli ve své výchově neudělal chybu. Míša bude v sedmé sezóně působit jako úplně jiný člověk a to nejen povahově, ale i vzhledově, maskérky a kostymérky se na Míše hodně vyřádili a to tak, že by možná někdo i nepoznal. na fotkách pod článkem se můžete podívat jak vypadala Míša v minulých sezónách a jak bude vystupovat v sedmé sezóně.

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/402/657/be7ff179c9_78444897_o2.jpg?1312202574” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.      Obrázek “https://nd05.jxs.cz/373/803/1017ba5c8a_78443089_v1.jpg?1312199820” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

                                (Míša Krausová - 5. a 6. sezóna)                                                         (Míša Krausová - 7. sezóna)

Admin Kuba / 1.8. 2011 /
foto: Archiv TV Nova

 Představujeme novou postavu: Martin Havránek

Obrázek “https://nd05.jxs.cz/386/132/b1fabcdba6_78441389_o2.jpg?1312197536” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Dovedete si představit, že by začala nová sezóna Ulice a nepřišla ani jedna nová postava? Já už tedy moc ne a v Ulici si to samozřejmě také nedovedou představit, proto i letos nám nabídnou nové postavy. Letos to budou spíše staronové postavy, vrátí se Miriam, Lenka, Cyril a Jarda, který se už v jednom díle objevil v červnu. Během podzimu pak přijdou další "menší" postavy, ovšem jednu si představíme už dnes.

Martin Havránek (38 let)
Martin se s Jiřím seznámil na podnikovém večírku Jiřího firmy. Je to typický extrovert, velmi živý, sympatický a společenský člověk, který má schopnost velice rychle si získat pozornost a přízeň okolí. Přestože je to gay, nepůsobí nijak zženštile ani "vykrouceně". Je poněkud prchlivý a dovede se velice rychle a ostře vypořádat s případným protivníkem. Drží takto i ochrannou ruku na Jiřím.

Martina si zahraje herec Filip Blažek
Stejně jako Martin Havránek tak i jeho představil Filip Blažek má 38 let, v roce 1992 absolvoval pražskou konzervatoř. První angažmá získal v mosteckém divadle. Působil také v divadle ABC a hostoval i v jiných divadlech - Stavovské divadlo, spolek Kašpar, muzikál Donaha! či v diavdle na Vinohradech. Vidět jsme ho mohli i v několika seriálech jako jsou Poslední sezóna, Letiště, Velmi křehké vztahy, Pojišťovna štěstí či Přešlapy. Velmi se proslavil v pohádce Nesmrtelná teta, zahrál si také ve filmech Pusinky, Duše jako kaviár či Anděslká tvář a v několika dalších pohádkách.

Tak taková bude nová postava sedmé sezóny Ulice, na kterou se budeme moc těšit už na podzim, jak asi Martin zamíchá kartami u Kreuzerových a u Simony? Určitě sledujte sedmou sezónu, máme se na co těšit.

Admin Kuba / 1.8. 2011 /
foto: Archiv TV NovaSedmá sezóna Ulice? Plná zajímavých příběhů

https://ulice--serial.webnode.cz/_files/200000000-9c9b49d953/silvestrovsk%C3%A1%20ulice.jpgTV Nova dnes na své tiskové konferenci prozradila své trháky na podzimní schéma. Své místo samozřejmě stále má seriál Ulice, který vstupuje již do své sedmé sezóny, tam nás čeká mnoho zajímavých příběhů, nové postavy, návraty a také odchody. Tiskovou konferenci jsme sledovali a mezi prvníma vám přinášíme zajímavé informace o Ulici.

Co nás čeká v další sezóně Ulice
Je už letitou tradicí, že v nové sezóně nás čeká velké množství zajímavých dějů, ať už humorných, dramatických nebo dojemných. Nebude tomu jinak ani letos, například:

Překážky v LÁSCE
Na konci minulé sezóny jsme sledovali vážný problém mezi Terezou a Vojtou. Je zřejmé, jak to oba trápí, a tak se můžeme těšit či strachovat, jak to s nimi dopadne. Zvládnou krizi svého vztahu? A jak do situace zasáhne její původce, přitažlivý asistent Petr Peterka?

Když chcete svou RODINU zpět!
Anička se definitivně vyrovnala s krachem svého manželství. Vztah s Pavlem Tesaříkem probíhá klidně a úspěšně, Bedřich zastává v rodině svoji roli otce, děti mají Aničku rády, a tak by vše mělo probíhat pohodově. Ale bude to tak opravdu? Neobjeví se nějaké komplikace?

Nevěra a MANŽELSTVÍ
Libor Seidl se svou rodinou přišel na začátku minulé sezóny začít nový život. Jak se mu to podařilo, či spíš nedařilo, jsme mohli celý rok sledovat. Objevil se důvod, proč rodina začíná znovu a jinde, Liborova bývalá milenka Karolína. A taky už víme, že otcem Karolínina dítěte je Libor Seidl. Dozví se to i on? Jak na to zareaguje? A co na to asi řekne Marta? U Seidlů bude nejspíš dost rušno.

RODIČE A DĚTI
V rodině Ondřeje Krause to konečně vypadalo na dlouhodobě slunečno. Konala se svatba, děti se sžily, chystá se nové bydlení. Co si ještě víc přát? Snad jen aby už dcery byly venku z puberty. Na poněkud průraznou Janu už jsme zvyklí, ale zdá se, že drápky začíná vystrkovat „hodná“ Míša.  Pro Ondřeje jako otce to bude jistě oříšek. Zvládne problémy své dcery? A zvládne je Míša?

DOMÁCÍ NÁSILÍ
Libuška s Boriskem a Eliášem prožili opravdu rodinné prázdniny. Eliáš má velkolepé plány, Boris si s tátou rozumí a Libuška je šťastná. Eliáš zkrátka drží věci pevně v rukou. Otázka je, jestli je nedrží až příliš pevně. Zdá se, že Libuščino okolí její nadšení z Eliáše nesdílí. Kdo má asi pravdu?  A jak dlouho zvládne svobodomyslná a trošku lehkomyslná Libuška Eliášův pevný režim?

MATKY A DCERY
Simona se vrací z cesty kolem světa, kterou podnikla s Jiřím Kreuzerem po nezdařených pokusech stát se rodiči, a není to šťastný návrat. Simona je velká optimistka a pozitivní člověk, ale osud si pro ni nachystal pár nelehkých situací. Doufejme, že je všechny zvládne se svým pověstným humorem. A kdoví, možná i to dítě se objeví...

zdroj: tiskové materiály TV Nova

Určitě sledujte náš speciál o sedmé sezóně. Ještě během dneška vám představíme jednu novou postavu seriálu Ulice, těšit se můžete i na fotky a rozhovory s herci, tak buďte s námi.

Admin Kuba / 1.8. 2011 /
foto: Archiv TV Nova

 Co nás čeká na podzim? Dozvíme se už v pondělí

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Jul2010//653972.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Léto je v plném proudu a pomalu se dostáváme do jeho druhé poloviny. Druhá část prázdnin je ve znamení posledních příprav na televizní podzim, ke kterému samozřejmě patří i seriál Ulice. TV Nova nám své podzimní schéma představí už v pondělí 1. srpna v 11 hodin dopoledne. Na své tiskové konferenci představí vše co nás čeká na podzim na hlavní TV Nova, také na Nova Cinema, Nova Sport a MTV.

Tisková konference se letos uskuteční přímo v sídle TV Nova na Barrandově. Kromě nových pořadů a seriálů, které Nova na podzim chystá se samozřejmě tiskovka bude věnovat i úspěšným seriálům, které budou mít na podzim pokračování a to je Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice, jako vždy vás samozřejmě budeme o všech novinkách informovat hned v pondělí po skončení tiskové konference.

A co se vše o Ulici dozvíme? Představeny budou nové postavy, které se na podzim v Ulici objeví, prozradíme vám tedy i to, kteří herci je budou hrát, chybět nebude představení hlavních témat sedmé sezóny a mnohem více. Takže nás určitě i nadále sledujte, budeme se snažit být přímo mezi prvníma, kde se novinky ze sedmé sezóny dozvíte. Sledujte nás tedy i v pondělí 1. srpna.

Admin Kuba / 26.7. 2011 /
foto: Archiv TV NovaDo týmu Ulice vstupuje Tomáš Baldýnský

Obrázek “https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/36/Tomas_Baldynsky_KVIFF.jpg/800px-Tomas_Baldynsky_KVIFF.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Na seriálu Ulice pracují opravdové legendy a zvlášť tento rok může TV Nova jásat, do týmu Ulice totiž získala dva ve svém oboru významné pány. Jeden z nich je Dušan Klein, ten už s Ulicí spolupracoval, dokonce jí pomáhal "zakládat" a úvodu se stal také hlavním šéfrežisérem, letos na jaře se po několika letech vrátil a opět režíruje Ulice a střídá se tak se svými dalšími skvělými kolegy režiséry.

Ale to není vše, na podzim vstupuje do autorského týmu Ulice další významná osobnost, tou je Tomáš Baldýnský, taková posila je pro kterýkoliv projekt úspěchem. Tomáš Baldýnský je totiž ve svém oboru jedničkou, je nejen skvělým scénáristou, ale také významným filmovým publicistou, novinářem, producentem a příležitostním hercem. Píše fejetony pro Lidové noviny, spolupracoval také s časopisem Reflex, občas také píše pro web novinky.cz

Dva roky byl také předsedou Rady Fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie a stojí za úspěchem sitcomu Comeback, u kterého se stal nejen autorem, ale také vedl celý scénáristický tým.
Pro seriál Ulice je tedy velkou posilou a určitě bude pomáhat k tomu, aby Ulice byla stále tak dobrá jako je teď a kdo ví, možná ještě lepší. Ulice vstupuje do sedmého roku svého vysílání a na posilách, které stále přicházejí jde poznat, že tento seriál rozhodně nemá svoje dobrá léta za sebou, ale možná před sebou.

Admin Kuba / 13.7. 2011 /
foto: wikipedieProducent Ulice prozrazuje co nás čeká na podzim

https://image.tn.nova.cz/media/images/365x205/Jul2010/646685.jpg?d41dNěco málo o sedmé sezóna už od nás můžete vědět. Spoustu zajímavostí prozradil šéfproducent Ulice Michal Reitler na online chatu, kde mu bylo položeno velké množství otázek ohledně nové sezóny. Pro oficiální web Ulice ulice.nova.cz byla natočena reportáž, ve které Michal Reitler prozrauje další zajímavosti z nové sezóny, tak se určitě na video podívejte, stojí to za to. Video se spustí kliknutím na obrázek.


Admin Kuba / 27.6. 2011 /
foto: Archiv TV Nova

Online chat s šéfproducentem Ulice Michalem Reitlerem

https://image.tn.nova.cz/media/images/600x338/Jun2011/764315.jpg?d622

Kromě toho, že se vrátí Jarda a Miriam, o které jsme už věděli prozradil Michal Reitler i další zajímavosti o nové sezóně. Ovšem nemohl toho prozradit moc, takže spíše jen naznačoval. Už teď víme, že postavu Báry Jordánové naposledy uvidíme v pátek 28. října, kdy se s diváky rozloučí, o Ondřeje Krause nepřijdeme, ten se bude vyjímečně v Ulici objebovat i nadále a o holky Krausovi nepřijdeme určitě, ty budeme nadále potkávat ve škole.

Michal Reitler naznačil i to, že nás čekají minimálně tři nové postavy "
Můžete se těšit na 2 nové postavy v životě Simony a Jiřího: pohledného muže (dámy!) a jeho dceru! V příbězích studentů se objeví za velmi dramatických okolností nová postava malé dívky. A bude toho víc." naznačil při včerejším online chatu. Prozrazeno bylo i to, že starosta Lumír Nykl se konečně přestěhuje do většího bytu a pan producent naznačil i to, že by se měl využít i byt po Králových, který se už dlouho v Ulici neobjevuje, že by to byl právě byt pro pana starostu? To uvidíme na podzim.

A jaká, že budou hlavní témata nové sezóny? To nemůže být prozrazeno, ale jisté je to, že spousta příběhů se bude točit kolem těchto postav: Simona, Pepan a spol,, Anča a spol., Nyklovy, studenti, Ingrid a možná i Vasil, Bára a spol., Pešek, Amálii a k nim přibudou Miriam, Jarda, Lenka s malou Miriam a Cyril, na obrátkách naberou také Seidlovi. Jak vidíte bude toho opravdu hodně. Během prázdnin (a nejvíce v srpnu) vám budeme přinášet další zajímavé informace o sedmé sezóně Ulice, tak nás určitě sledujte i přes léto.

Admin Kuba / 17.6. 2011 /
foto: Archiv TV Nova