Simona hubne

"OBRÁZEK NENÍ K DISPOZICI"
 

Simona z Ulice zhubla neuvěřitelných devět kilo a hubne dál


Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Dec2010//705689.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Čtyři měsíce, to je doba, za kterou se herečka Pavla Tomicová, tedy představitelka Simony Pavlicové snažila zhubnout, v seriálu jí to totiž doporučil lékař, kvůli případnému těhotenství Simona a protože Pavla svou Simonu v tom nechtěla nechat samotnou, tak začala hubnout s ní, za cíl si dal, že do čtyř měsíců zhubne deset kilo, to se málem podařilo, chybělo pouze jedno jediné kilo. Pavla Tomicová totiž nakonec zhubla devět kilo.

Pavla opravdu dodržovala vše co jí poradil její osobní trenér Michal Elčkner a devět kilo je opravdu velký úspěch, ze kterého může být Pavla Tomicová opravdu spokojená. „K mé spokojenosti chybělo už jen kilíčko, aby to byla zaokrouhlená desítka. Ale dlouho mi to kilo kazit náladu nebude, já ho sundám, že bude vidět!“ prozradila pro web ulice.nova.cz herečka. Tímto tedy slibuje, že se nevzdává a v hubnutí bude pokračovat i nadále, snad jí to nezkazí blížící se Vánoce, kdy na stole najdete samé dobroty.

A herečka Pavla Tomicová nebyla sama, kdo se snažil shodit nějaké to kilo. V seriálu samozřejmě hubla i Simona a ta dokonce přinutila i Pepana shodit nějaké to kilo, ale kromě těchto známých dváří se snažili hubnout také divačky seriálu Ulice a to díky soutěži Zatočte s kily se Simonou. A kdo nakonec tuto soutěž vyhrál? Výherkyní se stala paní Lenka Hudlíková z Bludova, které i náš web velmi gratuluju.


Admin Kuba / 17.12. 2010 /
foto: Archiv TV NovaVíce jak měsíc hubnutí, jak to Simoně jde?


Obrázek “https://nd04.jxs.cz/024/887/c5d1a683da_69314373_u.jpg?1284622468” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Simona i její představitelka herečka Pavla Tomicová již více jak měsíc hubnou. Zatím co Simona hubne kvůli miminku, které si moc přeje, tak Pavla Tomicová hubne kvůli Simoně, protože ji v tom prostě nechce nechat samotnou a hubnutí ji moc jde a dokonce moc baví a už si zvykla na jiný režim i na pocení v posilovně. Baví ji to tak moc, že se rozhodla, že v hubnutí bude pokračovat déle, než původně měla v plánu a co prozradila po měsíci hubnutí Pavla Tomicová pro web ulice.nova.cz?

Nejtěžší byl začátek, hlavně co se týče jídla. Při mém nepravidelném pracovním tempu je pravidelně se stravovat oříšek, ale už si zvykám.Teď mám za sebou měsíc jiného způsobu života a cítím se kupodivu dobře. Zvýšená pohybová aktivita mi už také přináší ovoce. Myslím, že jsem v lepší kondici. Kupříkladu minulý týden jsem vyšlápla na Sněžku, což bych ještě nedávno pokládala za blbý nápad. A přitom tam nahoře bylo tak krásně. Váhu zatím neprozradím, pouze to, že mi začaly padat kalhoty. Snažím se držet rady poradce, že hubnout je lepší pomalu, ale jistě.“ prozradila herečka.

Takže vypadá to, že se herečce daří a daří se i Simoně, která dokonce odolala pravé zabijačce, kterou ji přinesla její matka, tak snad to ženy vydrží. A pozor ženy! Nezapomeňte, že můžete se Simonou soutěžit, zatočte s kily se Simonou je soutěž oficiálního webu Ulice, která byla prodloužena, takže hubnutí máte více času. více informací zde.


Admin Kuba / 24.10. 2010 /
foto: Archiv TV NovaSimona i její představitelka Pavla Tomicová hubnouHerečka Pavla Tomicová se rozhodla, že zhubne. Nerozhodla se tak sama, pomohli ji k tomu scénáristé Ulice, kteří pro Pavlu napsali scénář, kde Simona dostane doporučení od lékaře, že musí zhubnout. A Pavla se rozhodla, že v tom Simonu rozhodně nemůžu nechat samotnou. Se svými kily začala herečka bojovat toto úterý, tedy 14. září, kdy se sešla ve fitku s Václavem Svobodou (Lumír Nykl) a jeho osobním trenérem.

A proč zrovna s Václavem Svobodou? Ten totiž již podobnou akci zažil a to před rokem a půl, kdy se vsadil se šéfproducentem Ulice Michalem Reitlerem, že zhubne, celou akci jsme ve speciálu sledovali i my zde na webu. Václav Svoboda tehdy vyhrál a mohl si tak užívat zaslouženou výhru - víkendový pobyt v lázních. Kdyby prohrál, tak by se musel obarvit na blond a odmoderovat počasí ve Snídani s Novou, i toto splnil, ale pouze s blond parukou.

Simona Pavlicová chce miminko i když je to v jejím věku už trochu nebezpečné, tak se rozhodla, že do toho půjde, jenže lékař ji doporučil, že nejdříve musí shodit nějaké to kilo a tak už od zítřka se Simona pustí do boje s kily, stejně tak i herečka Pavla Tomicová, která bude v následujících 12-ti týdnech hubnout. Nyní herečka váží 92 kg a její plán je shodit minimálně 10 kg, podaří se jí to?
„Nevím, jestli se mi podaří shodit celých deset kilo, jak mám v plánu. Ale byla bych moc ráda, kdyby se mi povedlo opět nastartovat a rozhýbat tělo. Kdysi jsem hodně sportovala a cítím, jak mi pravidelný pohyb nyní chybí.“ prozradila pro web ulice.nova.cz herečka.

V době kdy hubnul Václav Svoboda, tak to vyvolala spoustu kladných reakcí. Spoustu diváků herci drželo palce a nejeden dík se touto akcí inspiroval. Věříme, že to tak tentokrát bude i u herečky Pavli Tomicové, na rozdíl od Václava Svobody se bude hubnout i v samotné Ulici, tehdy hubnul je herec, ale Lumír Nykl ne, nyní bude hubnou herečka i její postava. Více informací o této akci se dozvíme zítra a také se dozvíme podrobnosti o nové soutěži na webu ulice.nova.cz ta bude samozřejmě s touto akcí spojená.


Admin Kuba / 16.9. 2010 /
foto: idnes.cz
Pavla Tomicová se pustila do hubnutí Nová soutěž! Zatočte s kily se Simonou

 

Chystáte se i vy zhubnout nějaká ta kila? Tak se do toho můžete pustit právě teď a to spolu se Simonou Pavlicovou, tedy s její představitelkou Pavlou Tomicovou, která se za 12 týdnů chystá zhubnout 10 kilo? Podaří se vám to také, nebo zhubnete míň či víc? Vám v soutěži stačí aspoň pět kilo, ale dobrovolnosti se meze nekladou. Zapojte se do sotuěže a vyhrajte setkání se Simonou.


více informací zdeVidea:


Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images/150x85/Nov2010/694119.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Ulice - Osobní trenér Pavly Tomicové: Cvičení je základObrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images/150x85/Nov2010/694120.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Ulice - Osobní trenér Pavly Tomicové: Při hubnutí se nefixujte na váhuObrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images/150x85/Sep2010/677447.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Pavla Tomicová: V podstatě jsem strašně línáObrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images/150x85/Aug2010/667277.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Lumír Nykl: Podpořte Simonu!Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images/150x85/Sep2010/676196.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Simona: Nenechte mě v tom prosím!Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images/150x85/Sep2010/676195.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Pavla Tomicová bude poprvé hubnout kvůli rolivíce fotek najdete na naší galerii (ulice--serial.galerie.cz)

>>> zde <<<
(další fotky budou samozřejmě v průběhu hubnutí přibývat)