Velikonoce v Ulici

       

 


Sledujte velikonoční Ulici 25.dubna 2011

 
POZOR! V tomto článku se dozvíte informace, které v seriálu Ulice uvidíme na Velikonoce, nechcete-li tedy přijít o překvapení, tak dál nečtěte!

Másáci se poprvé v Ulici ukážou už na velikonoční pondělí, kdy nás čeká další speciální díl Ulice. Připomínám, že v šesté sezóně půjde již o druhou speciální epizodu, ta první byla hned na začátku září a byla to svatba Lídy Farské. I loni na Velikonoce jsme měli speciální díl, to Nyklová s Růžou a Šmídovou pátrali po Stárkově milence.

Letos na Velikonoce nás čeká opravdu velká původně rocková svatba. Svatbu totiž budou plánovat rocker Pepan Pavlica se svou těhotnou přítelkyní Blaženkou a to si přeci kapela pro kterou Pepan skládá texty nemůže nechat ujít. Jenže ne vše se bude dařit podle plánu. V průběhu svatby na Blaženku přijdou porodní bolesti a Blaženka začne rodit, co teď? Když už je vše připravená a chybí jen nevěsta a ženich. Příležitosti využije Ondřej Kraus a vezme si Báru Jordánovou.

 Kdo hraje Masáky....?


Flaksa - hraje Vláďa Šafránek


Vláďa Šafránek je zpěvák, který s muzikou začínal ve svých 14 letech ve skupině Krevel.
Další jeho působení bylo ve skupině Brain, kterou založil společně s Antonínem Rauerem.
V roce 1994 zakládá kapelu Harlej, kterou v roce 2006 nečekaně opouští, těsně před nahrávání jejich 7 alba.
V součastné době je členem Walda Gangu.

Znamení: blíženec

Vzdělání/profese/zaměstnání: střední odborné
Předchozí kapely: krevel autogen brian brain harlej
Oblíbené kapely: je jich moc.
Hudební vzor: eric mcintoos , john player
Nástroj-aparat: mé hlasivky
Oblíbená činnost: dobře dělat.
Oblíbený film: život je krásný
Oblíbená knížka: je na čase si ji přečíst.
Oblíbený časopis: nemám ob..časopis
Oblíbený podnik: dobrá hospudka
Oblíbené jídlo: krocan
Oblíbené zvíře: psík a kohout

Oficiální stránky: www.vladasafranek.cz


Karboš - hraje Václav Noid Bárta


Václav Noid Bárta se narodil 27. října 1980, jeho otec je textař, režisér, ... a matka zpěvačka.
Od 4 let se zajímal o hudbu, učil se na zobcovou flétnu, klavír, klarinet. Později na kytaru, basu, bicí jako samouk.
Od 17 let Vašek působil jako zpěvák ve skupině Dolores Clan, nyní má kapelu zvanou Noid Crew. Můžeme jej vidět v muzikálech skvělého divadla Ta Fantastika: Excalibur(Uther/Vortinger), Láska je láska (Kapelník), Elixír života (Ďábel), Obraz Doriana Graye (James Vane) a nyní připravovaného muzikálu Dáma s kaméliemi a v muzikálu o Boženě Němcové, ke kterému sám složil hudbu.
Je autorem několika písní pro Lucii Bílou, Martina Postu, Kamila Střihavku.
Působil v kapelách Dolores clan, 2cd. zpev, hudba, texty, 2 videoklipy
Support na turné kapely Kabát.
Support na pražském vystopení kapely Limp Bizkit.
Jeho filmové role jsou ve filmech "Kájinek"-Spoluvězeň Kájinka ve filmu Petra Jakla a "Verdikt osudu"- hlavní role vojáka Tomáše v pripravovaném filmu společnosti EasyFunFilms.

Oficiální stránky: www.noid.cz

 


Ovar - hraje Vilém Čok


Vilém čok je český zpěvák, baskytarista, bavič a moderátor, který se narodil 7. září 1961 v Mladé Boleslavi.
V roce 1978 založil pražské punkové trio Zikkurat, než v únoru 1981 uskutečnil svůj životní přestup do legendárního Pražského výběru. Po zákazu Pražského výběru v roce 1983 hrál se skupinou Moped. V roce 1986 zase začal koncertovat s Výběrem a byl hostujícím zpěvákem a baskytaristou skupiny Stromboli, kterou založil kytarista Výběru Michal Pavlíček (Vilém složil text a nazpíval píseň Ó hory). Na konci 80. let založil skupinu Nová růže, která je velmi dobře hodnocena. Po jejím rozpadu vytvořil skupinu Delirium tremens. V roce 2003 začal opět koncertovat Pražský výběr, než se definitivně rozpadl roku 2006. Dnes Vilém zpívá v muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye a dalších. Kromě toho zpívá se svou novou skupinou ByPass.
V současné době můžete Vildu Čoka vidět i v českých muzikálech a to v Kat Mydlíš (divadlo Brodway), Baron Prášil (divadlo Hybernia) nebo Johanka z Arcu (divadlo Kalich).

Oficiální stránky: www.vilemcok.com

 


Řízek - hraje Kamil Střihavka


Vystudoval střední školu elektrotechnickou ve Varnsdorfu v roce 1983. V roce 1986 začal zpívat s power metalovou skupinou Motorband. Později přešel od Power Metalu k Hard rocku. Vystupoval také v triuBalage, Střihavka, Pavlíček). Účinkoval i v české adaptaci rockové opery Jesus Christ Superstar v pražském divadle Spirála, kde ztvárnil od roku 1994 do roku 1998 ve stovkách repríz Ježíše.
Nazpíval také oficiální hymnu FK Teplice.

Kamil Střihavka se po několikaleté nahrávací odmlce vrací na hudební scénu v roce 2002 se svým prvním sólovým albem, které stejně jako pilotní singl ponese název Woo-Doo!. Jedenáctiskladbová novinka Woo-Doo! vznikla pod dohledem tria - Michal Pavlíček, Pavel Karlík (spolupráce s Lucie nebo Wanastowi Vjecy) a Milan Cimfe (spolupráce s Kabát, Ivan Hlas), kterí album nejen produkovali, ale drtivou většinu písní i složili.
Pokud by jste chtěli navštívit muzikál, ve kterém oblíbený zpěvák Kamil Střihavka hraje, tak můžete zajít na obnovený muzikál Jesus Christ Superstar, ve kterém má Kamil jednu z hlavních rolí a dále ho můžete také vidět v novém muzikálu Robin Hood.

Oficiální stránky: www.strihavka.cz