Zábava

Není třeba představovat Zábavu, protože tato rubrika funguje na webu po celý rok. Proto se také nenachází v rubrice Léto, ale je samostatná. V Zábavě najdete spoustu zábavy, od puzzlý, přes hledání rozdílů až po watter. Přes rok občas do zábavy něco přidám, ovšem v létě to bude to bude mnohem častěji. Takže se na našem webu rozhodně nudit nebudete, zábavy tu bude hodně.

Zpátky do minulosti

Zpátky do minulosti je jeden z našich letních speciálů. Po celé léto budeme vzpomínat na starší série Ulice, více se zaměříme na první a druhou sérii. Ale možná zabrousíme i do dalších. Na co vše se můžete těšit? Tak například na spoustu fotek, které jsou až z roku 2005, podívat se tak můžete na herce, jak vypadali před pěti lety. Vždy při novém dílu tohoto speciálu se také podíváme na některý ze starších dílů Ulice. Připomeneme si také postavy (herce), kteří ze seriálu odešli. Můžete se těšit na spoustu zajímavostí.

Patří k sobě

Věřím, že tato rubrika vás bude také velmi bavit a je také možné, že se dozvíte něco co jste do té doby nevěděli. V každém dílu (zatím je připraveno deset dílů) vám představím jednu dvojici herců, kteří se potkali v seriálu Ulice. Představím i páry, kteří se na place nepotkali, ale oba v Ulici hrají nebo hráli. A nepůjde jen o partnerské dvojice, ale také třeba o sourozenecké (viz. například sourozenci Valentovi - Ema a František). Představím vám také bratry, kteří spolu v Ulici hráli a vy o tom možná ani nevíte.

Hvězda Ulice

Pokud jste navštěvovali před rokem náš letní web plné zábavy, tak si možná vzpomenete na rubriku Den s... Jednalo se o rubriku, kde jsem vám vždy po nějakém čase (ne každý den) představil jednu hereckou osobnost z Ulice a trochu více jsme si ji představili. Rubrika Hvězda Ulice by se dalo přirovnat právě k rubrice Den s... tentokrát se o hvězdě Ulice dozvíte ještě více informací. A nejen informace budou součástí této rubriky, budete si moc poskládat třeba puzzle s fotkou daného herce.

Letní rozhovory

Rubrika Letní rozhovory vychází z rubriky Z tisku. Takže zde najdete informace, které jste se již předtím mohli dočíst na internetu či v tisku. Budu zde přidávat rozhovory, které herci z Ulice poskytovali právě v létě. Velá část rozhovorů bude například z oficiálního webu Ulice ulice.nova.cz, kde po celé léto se můžete těšit na zajímavé rozhovory s herci. U nás budeme tyto rozhovory pěkně pohromadě shromažďovat.

Vaše vtipy

Tato rubrika je také převzatá z letního webu plné zábavy. Sice nemá nic společného s Ulicí, ale hodí se ke špatné náladě. Nebo pokud se chcete jen zasmát, tak doporučuju právě tuto rubriku. V létě tam totiž najdete spoustu krásných a hlavně vtipných vtipů. A pozor! Nebudou to jen tak ledajaké vtipy, tyto vtipy budete posílat přímo vy. Takže jak bude vypadat přesně tato rubrika, o tom rozhodujete jen a jen vy. Fanclubáci, kteří soutěží ve Hvězdě měsíce navíc za každý vtip budou dostávat body a to se vyplatí.

článek je z rubriky Web (16. 6. 2010)

Léto 2010 je tady. Člověk by ani neřekl jak to letí, dá se říct, že je to nedávno, co jsme měli léto 2009, sotva za chvíli jsme slavili Vánoce a už je zde opět oblíbené léto. Jak všichni moc dobře víme, tak Ulice se přes letní prázdniny nevysílá, celý červenec a celý srpen má Ulice prádzniny. Znělku našeho oblíbeného seriálu naposledy uvidíme 25. června 2010 a pak znovu až v září, to je dlouhá doba, celé dva měsíce a my pro vás na tyto dva měsíce máme spoustu zábavy.

Dá se říct, jako loni. Jen připomínám, že v loňském létě jsme měli léto, které neslo motto: "Je léto - bavte se s námi" a vy jste se bavili opravdu náramně. Připravil jsem pro vás speciální-uliční-letní-zábavný web, na kterém bylo spousta zábavy. Letos už tento web nevyužijeme, ale to neznamená, že by jste o něco přišli. Některé rubriky totiž už v září přešli sem, něco se sem dostane teprve nyní a něco bude také nové, takže bavit se rozhodně budete.

Motto léta 2010 na webu zní: "K moři musíte dál, pojďte raději k nám" malé vysvětlení motta je, že k moři to máte daleko, jenom k nám na web to máte vždy nejbliž. Proto určitě navštěvujte náš web i přes léto, jako vždy vám můžu slíbit, že i když se Ulice nevysílá, tak my jedeme dál a dá se říct, že pojedeme ještě větší rychlostí, než když se Ulice vysílá. To, že se budete bavit je jasné, to že se k nám budete rádi je také jasné a to, že se zde dozvíte zajímavé informace je také jasné.

Startuje zábavně-informační léto 2010 na webu. A na co se tedy můžete těšit? Celá rubrika Zábava bude v provozu, kde budete mít vždy spoustu zábavy. Něco málo bude také přímo v rubrice Léto, například letní puzzle (klasické puzzle, akorát ne s fotkami z Ulice, ale s letními obrázky). Dále pro vás připravuji speciály s herci z Ulice. Můžete se také těšit na jednu VELKOU SOUTĚŽ, která v těchto dnech připravuji, prozradit vám můžu, že bude na motivy loňské soutěže Prázdninové pexeso (také bude mít stejný název) a bude vůbec velmi podobná.

Druhá část léta je informační léto. Zábavy sice není nikdo dost, ale také jsou důležité informace a jaké informace? No přeci informace k nové, již šesté sezóně seriálu Ulice. Během léta (nejvíc info v srpnu) vám budu přinášet zajímavé informace o nové sezóně, o nových postavách a o nových příbězích. Takže se můžete těšit na velkou dávku informací, proto náš web navštěvujte pravidelně, protože jen u nás se vždy dozvíte nejaktuálnější informace.

Pozadu nezůstane také fanclub. Fanclubáci budou mít spoustu zábavy i tam, navíc bude spousta bonusových bodů v rámci projektu Hvězda měsíce. Náš fanclub na konci června navštíví ateliéry Ulice, takže ve fanclubu se můžete těšit na spoustu fotek (některé fotky si budete moc prohlédnout i zde na hlavním webu) a také zajímavé info o natáčení v Ulici.

Takže léto na našem webu i fanclubu bude velmi zajímavé, proto určitě buďte stále s námi a i když se vydáte k tomu moři, tak se nám hlavně brzo vraťe. Přeji všem krásné a zábavné léto.