Adriana Pešková - Dominika Kadlčková

31.07.2010 14:06

Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/system_preview_detail_200025504-ae12aaf0c4-public/star%C3%A9%20epizody_30.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

V tuto chvíli si procházíte další vydání našeho speciálu Zpátky do minulosti. Co zde všechno najdete? Tak například stále rostoucí fotogalerii, ve které najdete již skoro padesát fotek z první sezóny seriálu Ulice, dole na stránce pak najdete odkazy na speciální letní díly Léto s Ulicí, které každý všední den "vysílá" web ulice.nova.cz, tak se určitě podívejte, no a v tomto čísle si také můžete připomenou jednu postavu z Ulice, která už ale v Ulici není, dnes si připomeneme Adrianu Peškovou.

Kdo by Adrianu neznal. V Ulici "vládla" hlavně v první sezóně, kdy doplňovala uliční "mládež" a převážně trojlístek kamarádů, který tvořil Matěj Jordán, Tereza Jordánová a právě Adriana Pešková. A Adriana s Matějem také spolu chodili. Po Adrianě koukalo spousta fanoušků, samozřejmě převážně fanoušků - mužů. Adriana je vnučkou pana Peška, se kterým od narození žila, její matka Klára ji opustila a raději se věnovala svému koníčku - tancování. Po tom toužila i Adriana a také se ji to splnilo, začala tancovat a dokonce na celé léto odjela do zahraničí. V druhé sezóně už tolik prostoru neměla. V roce 2007 se v Ulici objevuje i samotná Klára, tedy matka Adriany. Ta se rozhodne, že si svou dceru opět vezme, Adriana tak odchází ze škole i od svého dědečka pana Peška. Od té doby se ještě jednou nebo dvakrát ukázala v Ulici na návštěvě, již asi dva roky se už v Ulici neukázala a její návrat v plánu není.

Adrianu Peškovou hrála mladá, nadějná herečka Dominika Kadlčková, pro kterou byla Ulice první hereckou zkušeností, vzešla z castinug stejně jako například Jakub Štáfek (Matěj Jordán). Dominika se již před Ulicí a také během Ulice věnovala modelingu, to byl také jeden z důvodů proč se rozhodla seriál Ulice opustil. Chtěla se naplno věnovat modelingu, to se jí také splnilo. Herectví pověsila na hřebík, sice se ještě objevila ve filmu Vy nám taky šéfe, ale jinak se proslavila především modelingem, kterému se stále věnuje. Nějaký čas také plnila titulní stránky bulvárních novin, čas od času se opět v bulváru objeví

Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/system_preview_detail_200025631-9bafd9ca99/star%C3%A9%20epizody_41.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/system_preview_detail_200025542-c9175ca10d-public/star%C3%A9%20epizody_34.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Zpět