Archiv článků... květen-srpen 2012

07.12.2012 23:31

 


novinky.cz >>>
Herečka Ljuba Krbová ctí východní inspiraciBrány a vrátka mohou mít různé funkce. Ta oddělující předzahrádku od samotné zahrady u domu herečky Ljuby Krbové má význam jednak symbolický a jednak každého připraví na to, že vstupuje na opečovávané území téměř nečekaného světa. V ulici klasického satelitu na okraji Prahy, kousek nad Vraným nad Vltavou, o to překvapivějšího.


Admin Kuba / 27.8. 2012 /

super.cz >>>


Krásná Badinková si užila prázdniny a hlásí návrat do Ulice:
Víme všechny seriálové novinky

Michaela Badinková si letní prádzniny užila.

Herečka Michaela Badinková, kterou znají diváci z nekonečného seriálu Ulice, si letní prázdniny skvěle užila.
Čtěte také...
Prask.cz >>> Michaela Badinková: Odpočinek na horách a v Řecku

Admin Kuba / 26.8. 2012 /

super.cz >>>
Půvabná herečka ze seriálu Ulice Patricie Solaříková prozradila, jak prožila léto

Patricie Solaříková si užila prázdnin jak se patří.Herečku Patricii Solaříkovou (23), která se v televizním a filmovém světě pohybuje již od svých devíti let, můžete po prázdninách opět vídat v seriálu Ulice, jehož osmá řada odstartuje již v pondělí 27. srpna na TV Nova. A jak půvabná hvězda prožila léto?


Čtěte také...
Prask.cz >>> Prázdniny Solaříkové z Ulice: V sedm ráno se proháněla po pastvinách

Admin Kuba / 25.8. 2012 /

tyden.cz >>>
Michaela Doubravová: Roden je pro mě polobůh

https://www.tyden.cz/obrazek/201208/50374a5f422e7/crop-240276-mich_520x250.jpgChválí ji Roden i Bartoška. Mladá hvězdička Michaela Doubravová ale na vavřínech neusíná. Herecké léto pro ni neplatí. Už v září má premiéru muzikál Pomáda, a tak dře jako kůň.


Admin Kuba / 25.8. 2012 /

blesk.cz >>>
Nakupovací den Hadrbolcové: Šatičky vyměnila za masnu

Takhle elegantně oblečená se Hadrbolcová objevuje ve společnosti. Na nákupy chodí ale v domácím.Herečka Zdena Hadrbolcová (75) jako správná ženská vyrazila na nákupy. Přestože oběhla několik krámů a nevynechala ani ty s nápisem výprodej, hadříky si domů neodnesla. Místo toho utratila peníze u řezníka.


Admin Kuba / 16.8. 2012 /

super.cz >>>
Seriálová hvězdička v plavkách: Míša Doubravová předvedla tělíčko ve Španělsku

Míša má v plavkách parádní postavičku.Seriáloví diváci znají Michaelu Doubravovou (21) už od jejích šestnácti, kdy nastoupila do Ordinace v růžové zahradě. Poté ji vídali v Terapii a nyní v Ulici. Posuďte sami, jak Míša za pět let dospěla. Na fotkách z dovolené předvedla tancem vypracované tělo a ukázala i zoubky, které jsou výsledkem dvouletého nošení rovnátek.


Čtěte také...
Týden.cz >>> Mladá Michaela Doubravová z Ulice v plavkách. Podívejte se

Admin Kuba / 14.8. 2012 /

denik.cz >>>
Herec Tomáš Valík: V Ulici jsem už šest let

Tomáš ValíkZnámý český herec a hlavně opavský rodák Tomáš Valík se ve slezské metropoli ukáže přibližně jednou za půl roku. Naše redakce využila příležitost a v minulém týdnu se s představitelem postavy Richarda Zajíčka z nováckého seriálu Ulice sešla.


Admin Kuba / 10.8. 2012 /

dama.cz >>>
Nové hvězdy hereckého nebeVídáte je na televizní obrazovce i na filmovém plátně, ale otázkou je, co o nově přicházející herecké generaci vlastně víte. Pokud nic, my vám rádi některé z nových hvězd hereckého nebe představíme! A protože ženy mají přednost, nejdříve zabrouzdáme mezi herečky a příšte se zas můžete těšit na pánskou společnost...


Admin Kuba / 10.8. 2012 /

kuchyne.dumazahrada.cz >>>
Patricie Solaříková: Ujíždím na pálivých jídlech

Ďábelské krevety podle Patricie SolaříkovéHerečka ze seriálu Ulice ráda vaří ve velkém. Své blízké rozmazluje sezónními koláči a asijskou kuchyní. Více v rozhovoru se samotnou herečkou Patricii Solaříkovou.


Admin Kuba / 20.7. 2012 /ahaonline.cz >>>
Herec Pavel Nový: Vystřelil na kamaráda!

Obrázek “https://img.ahaonline.cz/img/18/article/724721_import-pavel-novy-neni-v-kritickem-stavu-nadale-vsak-probiha-intenzivni-lecba.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Bezprostřední a velmi populární herec Pavel Nový (63) rád vzpomíná na své dětství. Už tenkrát nesnášel nudu a svým příběhem poválečného dítěte doslova šokoval. „Stříleli jsme po sobě ostrými náboji, ale naštěstí to nikoho netrefilo,“ smál se Nový, kterého jsme zastihli při křtu autobusu Kavárna Potmě, která mu svým přítmím vyvolala vzpomínky na dětská léta.


Admin Kuba / 15.7. 2012 /

tn.cz >>>
Michal bojuje s rakovinou a září v nováckém seriálu Ulice

1065032Bývalé dětské herecké hvězdě Michalu Hofbauerovi osud připravil velmi těžkou životní zkoušku. Rakovina mu vzala část tváře a čelist. Sůj boj ale nevzdal, a teď ho můžete vídat například v seriálu televize Nova "Ulice".

+ videoreportáž

Admin Kuba / 10.7. 2012 /

idnes.cz >>>
Solaříková dospěla v sedmiletém vztahu. V lásce jsem stálá, říká

Obrázek “https://img.ahaonline.cz/img/18/gallery/1310332_.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Třiadvacetiletá herečka Patricie Solaříková je už sedm let šťastně zadaná. Do přítele Marka se zamilovala ještě před tím, než naskočila do seriálu Ulice, v němž hraje od jeho začátku. A jak v rozhovoru pro iDNES.cz přiznala, dospívala nejen na place, ale i po boku své lásky.


Admin Kuba / 16.6. 2012 /

zena-in.cz >>>
Matyáš Valenta: Dětská hvězda zářící víc než ty dospěléObrázek “https://zena-in.cz/media/2012/06/01/maty...jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Dnes je Mezinárodní den dětí, seznamte se proto s nejznámějším českým dětským hercem současné doby, který stál poprvé před kamerou už ve čtyřech letech a úspěšně před ní stojí i dnes. Jmenuje se Matyáš Valenta.


Admin Kuba / 2.6. 2012 /

Zpět