Archiv článků... leden-duben 2012

07.12.2012 23:30

 


denik.cz >>>
Mikiho ze seriálu Ulice můžete potkat v Plzni

Obrázek “https://g.denik.cz/46/4e/vaclav-matejovsky-serial-ulice-120518-nahled_denik-380.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Možná jste ho už někdy v Plzni potkali a jeho tvář vám připadala povědomá. „Toho chlapce odněkud znám," říkali jste si nejspíš. A pokud patříte k fanouškům televizního seriálu Ulice, měli jste brzy jasno.


Admin Kuba / 22.4. 2012 /

blesk.cz >>>
Digi z "Ulice" chystá svatbu: V létě se stanu paní Kožíškovou, už trénuju podpis

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/normal480/1238463-img-michaela-maurerova-dvojcata-madlenka-pepicek-partner-milan-svatba-andrea-kerestesova-petr-vagner-charita-mazance-velikonoce-crop.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Mají tři a půl roku stará dvojčata a za sebou devět společných let života. Ale až letos v létě řekne drobná herečka Míša Maurerová (32) definitivní "ano" svému partnerovi Milanovi Kožíškovi (41). A protože se jí po mateřské ještě nenaskytla žádná zajímavá herecká příležitost, vrhla se zatím na módu.


Admin Kuba / 4.4. 2012 /

denik.cz >>>
Herec Tomáš Valík také rád fotografuje

Obrázek “https://g.denik.cz/35/a7/valiktomas-vystavaherec_denik-380.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Předkládáme rozhovor s hercem u příležitosti jeho březnové lomnické výstavy. „Vnímám světlo a baví mě jej zachytit v přírodě,“ říká Tomáš Valík.


Admin Kuba / 20.3. 2012 /

dama.cz >>>
Berenika Kohoutová: "Miluji gentlemanské typy"

Obrázek “https://www.dama.cz//2012/3/berenika1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Kromě hraní a zpívání ji hodně baví i jídlo. Vždy si na něj najde čas během natáčení seriálů Ulice a Život je ples.


Admin Kuba / 20.3. 2012 /

novinky.cz >>>
Ilona Svobodová: Při vaření si odpočinu

Obrázek “https://media.novinky.cz/774/307741-top_foto2-az5dm.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Usoužená a pronásledovaná. Taková je postava Jitky Farské v televizním seriálu Ulice. Hraje ji jednapadesátiletá Ilona Svobodová, a ta je v soukromí všechno, jen ne utrápená žena. Umí žít.


Admin Kuba / 10.3. 2012 /

novinky.cz >>>
Lenka Vlasáková: Máme italskou domácnost - létají předměty, práskají dveře

Obrázek “https://media.novinky.cz/750/307508-top_foto2-oqxta.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Čekala jsem na křehce působící herečku před vchodem do pražské Slávie, abych jí pomohla do schodů s desetiměsíčním Johánkem. Objevila se jako víla, v jedné ruce mobil, ve druhé madlo kočárku ověšené pěti taškami. S mile samozřejmým úsměvem vznesla všechno do výšky a než jsem se vzpamatovala, přistála vedle mne. Už chápu, že tahle bytost s andělskou tváří Audrey Hepburnové zvládne čtyři děti, divadlo, film i seriály. Poslední s názvem Život je ples právě běží.


Admin Kuba / 8.3. 2012 /

volny.cz >>>
Badinková uvažuje o dalším dítěti. Ráda by opět dceru

Obrázek “https://gfx.volny.cz/up/fotky/michaela-badinkova-400.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Herečka Michaela Badinková (32), známá především z nekonečného nováckého seriálu Ulice, je stále na mateřské dovolené se svou osmnáctiměsíční dcerou Evelínkou.


Admin Kuba / 7.3. 2012 /

novinky.cz >>>
Zuzana Vejvodová alias Libuška z Ulice: Škoda lásky jsem nikdy neřekla

Obrázek “https://media.novinky.cz/198/301984-top_foto1-vp497.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Okatá brunetka se širokým úsměvem přitahovala pohledy všech pánů v pizzerii, přestože vedle ní seděl partner a za stolem se jí klenulo těhotenské bříško. Jednatřicetiletá Zuzana, alias svobodná matka a tatérka Libuška ze seriálu Ulice, však nenosí nos nahoru. Ani proto, že pochází ze slavného muzikantského rodu Vejvodů.


Admin Kuba / 16.1. 2012 /

Zpět