Barman Vráťa Kovář se rozloučil s Ulicí

13.06.2009 21:24

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jun2009//518067.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Ano je to tak, poslední scéna ve které si barman Vráťal zahrál byla velice dramatická a vysílala se včera, tedy v pátek. Pokud jste tento díl neviděli, tak si ho můžete přehrát v archivu na tv.nova.cz. Tento díl byl velice zajímavý, takže doporučuji se na něj podívat. Vráťu si za dobu své existence v Ulici spousta lidí zamilovalo, ale hodně lidí ho nenávidí, za to jak manipuloval se Světlanou. Ale další fanoušci ho obdivují, že měl odvahu zastřelit Lumíra.

Nakonec, ale kulka nezasáhla Lumíra Nykla, ale samétného Vráťu. Kdo ho zastřelil? Světlana Nyklová, která musela mít hodně odvahu, aby zmáčkla spoušť, kdyby to ale neudělala, tak už tady dnes možná není Světlana. Vráťa Kovář tak zemřel při velmi dramatické scéně, je to vůbec poprvé v historii Ulice, kdy někdo zemřel takovou smrtí. Byla už autonehoda na motorce i vážné nemoci. Někomu bude Vráťa chybět, někdo je rád, že je pryč.

Herec Pavel Nečas, který Vráťu výborně hrál už si v Ulici nezahraje. "Jsem strašně moc rád, že jsem na Ulici spolupracoval, a mrzí mě, že to končí. Ale nedá se nic dělat. Třeba se někde vynoří Vráťovo jednovaječné dvojče," zavtípkoval nakonec své existence v Ulici Pavel Nečas pro web ulice.nova.cz. Podívat se také můžete na video mapující cestu Vráti v Ulici, ve videorozhovoru také prozradil, že by rád naplánoval nějakou rozlučku s kolegy ze seriálu, tak uvidíme.

Nyní už jen stačí položit si poslední otázku... Co stalo s Vasilem? Opravdu ho jeho gorily zastřelili? Nebo se mu podařilo uprchnout? A co bude se Světlanou? Vrátí se k Lumírovi? Nebo snad bude obviněna z vraždy? A co bude s Ingrid? Na tyto a na další vaše otázky najdete odpovědi v nejbližších dílech seriálu Ulice, jen pro připomenutí, už nás čeká jen devět dílů čtvrté sezóny Ulice.

Zpět