Co bude o prázdninách místo Ulice?

16.06.2009 21:23

Kuba

https://st.blog.cz/n/novaserialy.blog.cz/obrazky/10331196.jpg

Už je pár dní zbývá, než TV Nova přestane vysílat jeden z nejoblíbenějších seriálů u nás Ulice. Ale nebojte se, jak moc dobře všichni víme, tak Ulice odchází natrvalo, dává si jen zasloužená dvouměsíční dovolenou, tak jak každý rok, tak i letos se Ulice v červenci a v srpnu vysílat nebude. Prázdniny nebude mít jen samotný seriál, ale také herci, tvůrci i ateliéry, kde se seriál natáčí.

Letos poprvé budou mít zaslouženou dovolenou úplně všichni, zatím každý rok se část tvůrců a část herců scházela pravidelně i o prázdninách, připravovali totiž vždy pilotní film k dané sezóně, která se v září měla vysílat. Nejdřív se natáčelo (vždy mimo ateliéry), pak se sbíral materiál a vše šlo do střižny a na konci prázdnin jsme mohli sledovat speciální vydání Ulice, které bylo ve 20 hodin a díl byl delší, než klasický, letos poprvé se tento pilotní film vysílat nebude, proto mají prázdniny úplně všichni.

Dovolenou si "uličníci" užívají již teď a bude jim pokračovat asi tak do srpna, kdy se opět sejdou na place a budou natáčet díly k páté sezóně, připomínám, že díly, které uvidíme v září a část v říjnu, už natočené jsou. No a teď k otázce, která určitě většinu lidí už napadla. Co se bude vysílat místo Ulice o prázdninách? Jak budete trávit volný čas mezi 18:30 až 19:30? Nova by mohla vysílat starší díly Ulice, třeba ty, které byly hodně sledované, ale proč, takové díly si můžeme přehrát v archivu na nova.cz, bude se vysílat repríza jiného seriálu.

Ten seriál má název Kriminálka Las Vegas, takže těšit se na léto můžou hlavně příznivci kriminálek. My "uličníci" si budeme muset počkat až na konec srpna, kdy kriminálku vystřídá opět Ulice. I když ono už teď to v Ulici vypadalo jako v kriminálce. Ještě na závěr připomínám, že letní pauzu nebude mít jen Ulice, ale i další pořady a seriály, například Ordinace v růžové zahradě 2, Comeback, Eso (které končí natrvalo) a další pořady. Jako každé léto budeme mít i lesto takové televizní prázdniny, kdy v televizi uvidíme spíše jenom reprízy filmů a seriálů. Ale na našem webu bude zábavat pořád už od 25. června 2009.


Všední dny o letních prázdninách na TV Nova:

17:00 >>> Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
17:30 >>> Dva a půl chlapa - americký seriál (2003)
17:50 >>> Vražedná čísla - americký krimiseriál (2006)
18:40 >>> Kriminálka Las Vegas - americký krimiseriál (2000)
19:30 >>> Televizní noviny, Sportoní noviny, Počasí

Zpět