Co nového na webu ulice.nova.cz... (1.část)

13.06.2009 21:23

Kuba

Seriál Ulice má již více jak týden nové oficiální internetové stránky. Někdo nový web hodnotí kladně někdo zase záporně, každý má prostě jiný vkus. Rozhodl jsem se, že vám budu psát takové články shrnující co je nového na oficiálním webu (to je snad pro ty, kteří ulice.nova.cz nenavštěvují). Tyto články zde budou hlavně přes léto a psát je budu asi tak po týdnu, někdy dříve, když se bude dít něco zajímavého.

Takže na co se již teď můžete podívat? Na ulice.nova.cz si můžete koupit další oblečení, které nosí vaše oblíbené postavy, koupit si tak můžete třeba svatební šaty Ingrid Ševčenko či šaty Světlany Nyklové nebo oblek Vasilija Ševčenka. V tomto týdnu už také byly přidány všechny hry, které zatím na webu ulice.nova.cz byly. Zahrát si tak můžete všechny puzzle, fotbalové hry i hru holky pro Matěje.

Stále také probíhají online chaty, poslední probíhal včera s Vráťou Kovářem, který se s Ulicí musel rozloučit, video mapující cestu Vráti Ulicí zde. A zatím nejbližší chat bude již v pondělí s Vasilijem Ševčenkem. Podívat se také můžete na exkluzivní reportáž o tom, jak se natáčela přestřelka v herně, při které se ze Světlany stala vražedkyně. Video najdete zde. Tak se určitě podívejte.

Na webu ulice.nova.cz toho najdete mnohem více. Každý den zajímavé články, Šárka Ullrichová (Zuzana Hrubá) také stále aktualizaje svůj vlastní blog. Již brzy vám přinesu další článek o tom co je na oficiálním webu seriálu Ulice ulice.nova.cz nového, takže určitě i nadále navštěvujte náš web a samozřejmě také ten oficiální web.

Zpět