Co nového na webu ulice.nova.cz... (2.část)

22.06.2009 14:09

Kuba

Opět vás vítám u speciálního článku, ve kterém si řekneme co je nového na oficiálním webu seriálu Ulice ulice.nova.cz. Tento web před časem dostal nový vzhled, nové rubriky a celkově je kvalitnější, i když spoustu lidí ho hodnotí ne příliš kladně, ale je možné, že to je pouze otázka zvyku. Nyní se tedy pojďme podívat, co pro nás za asi týden připravili tvůrci webových stránek, je tam toho hodně nového.

Na webu ulice.nova.cz proběhli již dva nové online chaty, jeden byl s hercem Robertem Jaškówem, který v Ulici hrál mafiána Vasila, na chatu byl plný humoru a odpověděl na spoustu vašich otázek. Na chatu byl minulé pondělí a hned po týdnu, tedy dnes odpovídala online na vaše otázky herečka Jana Sováková, která v Ulici hraje Ingrid Ševčenko. Zda bude ještě nějaký chat do konce této sezóny není jisté. Zatím také ještě nevím, jestli bude online chaty i přes léto, spíše ale ne. Pokud by přeci jen byly, tak se to od nás samozřejmě dozvíte i z webu ulice.nova.cz

Na oficálním webu Ulice je také mnoho nových videí. Velký článek se spousty videii byl zveřejňěn pouze pro Vasila, který se v pátek v Ulici objevil naposledy, na všechny videa se můžete podívat zde. V článku najdete tři videa pamující cestu Vasila Ulicí. Takže se určitě podívejte, na webu je také spousta nových článků, vždy každý den jsou nové články. Škoda, že nejsou nové fotky v Módě Ulice, tato sekce se vám totiž hodně líbí.

K webu ulice.nova.cz patří také blog herečky Šárky Ullrichové, kde můžete najít nový článek, tak si ho určitě přečtěte. I přes léto vás budeme informovat o tom, co je na webu ulice.nova.cz nového, přes léto se můžete těšit na spoustu rozhovorů s herci, některé samozřejmě zveřejníme také u nás v sekci Z tisku, takže se máte určitě na co těšit a nezapomeňte, že léto na našem webu začíná již ve čtvrtek 25.6. 2009 po Ulici.

Zpět