Co nového na webu ulice.nova.cz... (3.část)

05.07.2009 13:57

Kuba

Právě teď či čtete další část našeho letního speciálu, ve kterém vám prozrazuji, co nového můžete vidět na oficiálním webu seriálu Ulice ulice.nova.cz. Od posledního článku toho přibylo opravdu hodně a i když je léto, tak i oficiální web Ulice stejně jako my nezapomíná na své věrné návštěvníky a na léto pro ně připravuje spoustu zajímavých věcí, tak se pojďme podívat co je zatím nového.

Určitě stojí za zmíňku dvojitý online chat s herečkou Anetou Krejíčkovou, již jsme vás o tomto chatu informovali ve speciálním článku v této sekci. Chat byl totiž tak úspěšný, že byl opakovaný a Aneta tedy Gábina Purmová byla na chatu rovnou dva dny, celý rozhovor si můžete přečíst zde. Další online chat již nebude, ale nebojte se, chaty nebudou pouze přes prázdniny, v září se opět můžete těšitn a internetové povídání s vašimi oblíbenci.

Pokud máte některou postavu hodně oblíbenou a rádi by jste nosili stejné oblečení jako ona, tak určitě navštivte sekci Móda Ulice, kde si teď nově můžete pořídit oblečení, které v Ulici nosí Libuška Nekonečná. Herci a tvůrci Ulice se rozloučili se čtvrtou sezónou na předprázdninovém večírku Ulice, kde se všichni náramně bavili, na skvělé fotky i s komentářemi se můžete podívat ve fotogalerii na ulice.nova.cz.

Oficiální web Ulice pro nás na léto připravil několik speciálních projektů, jeden je Letní kvíz, o kterém jsme vás již informovali a druhý projekt je soutěž o nejsympatičtější ženu/dívku Ulice. Každý týden vždy od středy můžete hlasovat v anketě o tom, která z devíti žen je pro vás nejsympatičtější, z každého kola tři nejlepší postoupí do finále, které bude na konci července. Stejná pravidla budou také v srpnu pro pánu, kdy se můžete volit nejsympatičtějšího muže Ulice, o tom vás, ale ještě budeme informovat.

Nezapomínejte také na blog herečky Šárky Ullrichové. Šárka svůj blog stále aktualizuje a vy si na blogu můžete přečíst dva nové velice zajímavé články, které vám rozhodně doporučuji. A to už je vše, těším se opět asi tak za sedm až deset dní, při dalším vydání tohoto letního speciálu. Oficiální i ten náš neoficiální web Ulice pro vás na léto připravil spoustu zajímavostí, proto nás stále sledujte a budete věděť víc. Bavte se s námi i přes léto.

Zpět