Co nového na webu ulice.nova.cz... (4.část)

14.07.2009 13:53

Kuba

V tomto našem speciálu se skoro každý týden díváme na to, co je nového na oficiálním webu seriálu Ulice ulice.nova.cz. Vychází tedy již čtvrtá část našeho speciálu a již na začátku vám mohu prozradit, že je toho hodně, co je nového na ulice.nova.cz. Pokud tento web navštěvujete, tak to sami moc dobře víte, pokud ne, tak si to nyní zrekapitulujeme a já vás určitě na něco zajímavého pozvu.

Ani nevím čím mám začít, protože je toho opravdu hodně. Tak například web ulice.nova.cz rozjel přes léto zajímavou rubriku Jak šel čas... se Simonou a Pepanem. V rubrice se můžete podívat na spoustu videí jak z natáčení, tak ukázky přímo ze seriálu. K tomuto aktualizovanému článku o Simoně a Pepanovi, patří také část fotogalerie, kde se můžete podívat na na fotky Pepana a Simony, respektive na jejich společný život v Ulici.

Když už jsem nakousnul tu fotogalerii, tak se na webu ulice.nova.cz můžete podívat i na nové fotky Lenčina cesta k miminku, prohlédnout si tak můžete fotky Lenky a její cesty k vytouženému miminko, o které později přišla. Na webu můžete také trochu zavzpomínat a to při Velké trojce, to je pilotní film ke čtvrté sezóně a tento film se promítal také na dětském filmovém festivalu ve Zlíně, podívejte se na videa z festivalu i ze samotného natáčení, také se podívejte na fotky.

Rubrika Móda Ulice se rozrostla o další model a to o krásné šaty Miriam Hejlové, se kterými Miriam zazářila na tanečních. V rubrice Ke stažení si nově můžete stáhnout obrázky na plochu, v rubrice najdete pět krásných fotek, tak pokud se vám nějaká fotka líbí, tak si ji stáhněte a dejte si ji na plochu. Stále také pokračuje hledání nejsympatičtější ženy a také pokračuje letní kvíz, další kolo začne již zítra.

A to je asi tak vše, samozřejmě více toho najdete přímo na oficiálním webu ulice.nova.cz, můžete si také přečíst rozhovor s Kubou Štáfkem, tento rozhovor najdete i u nás v sekci Z tisku. A také nezapomeňte na
blog Šárky Ullrichové, najdete tam nový článek z Karlových Varů, které Šárka navštívila v rámci filmového festivalu. Bavte se i v létě z oficiálním i z neoficiálním webem Ulice.

Zpět