Co nového na webu ulice.nova.cz... (5.část)

22.07.2009 18:27

Kuba

Venku je hrozný pařák a meterologové varují před tropickými teplotami, zítra má dokonce být až 36 stupňů, v takovým horku je nejlepší zchladit se někde u vody, nebo ve stínku v hospůdce u pivečka. Ti kteří mají doma klimatizaci, tak nemusejí ani vycházet z domu, pak si tedy můžete zaponout počítač a bavit se na našem webu, nebo prozkoumat co je nového na oficiálním webu Ulice ulice.nova.cz v tomto článku vám dám návod, co je tam nového.

Na letní období vymysleli tvůrci webu takový letní speciál nazvaný Jak šel čas. Jako první se v této rubrice objevili Simona s Pepanem, o tom jsme vám psali již minule. V minulém týdnu jste ve velkém článku mohli shlédnout spoustu fotek a také videa další "uliční" zamilované dvojice a to Lenky a Jardy a v tomto týdnu se v rubrice objevila další dvojice a to Zuzana a Hrihorij, i u nich se můžete podívat na videa a také fotky.

Ve fotogalerii na webu Ulice najdete také nové fotky a to nejen zamilovaných dvojic z Ulice, ale také třeba fotky z fotbalového zápasu, kterého se zúčastnili někteří herci z Ulice, psali jsme vám o tom ve speciálním článku. Pokud se chcete obléknout jako váš oblíbený hrdina, tak je pro vás ta pravá sekce Móda Ulice, kde nově najdete styl oblečení malého Boriska, chcete-li tedy udělat radost vašemu synkovi, tak mu kupte oblečení podle Boriska.

Na webu již také končí červencové kolo letního kvízu, včera byly zveřejněni poslední otázky tohoto měsíce, tak se určitě zapojte také, stejně tak i do hledání nejsymapatičtější ženy Ulice, tato soutěž se také blíží do finále. Za zmíňku také určitě stojí speciální rozhovor o velikonoční Slavia Cupu, tento rozhovor najdete zde nebo u nás v sekci Z tisku, rozmluvili se tam skoro všichni, kteří se zápasu zúčastnili. Šárka Ullrichová si užívala dovolené na Sardínii, takže na jejím blogu zatím není nic nového.

Opět je toho tedy hodně, máte co prohlížet. Vy už ale určitě máte vše zkouklé, tento článek je tedy spíše pro ty, kteří nevědí co si prohlédnout a co je nového. Tak určitě stále brouzdejte po oficiálním webu Ulice ulice.nova.cz a budu rád, když se zastavíte i u nás na webu, kde pro vás chystám na 4. srpnu velkou inovaci webu, takže Inovace bez legrace už 4.8. 2009. Přeji pěkné léto.

Zpět