Co nového na webu ulice.nova.cz... (6.část)

03.08.2009 15:54

Kuba

Já vás vítám u dalšího vydání našeho letního speciálu, ve kterém se vždy podíváme na to, co je nového na oficiálním webu Ulice ulice.nova.cz. Dnes si můžete přečíst už šestou část tohoto speciálu a protože už je to skoro dva týdny, co vyšel poslední speciál, tak je jasné, že novinek na webu ulice.nova.cz je opravdu hodně, věřím, že už máte všechno projité, protože většina z vás oficiální web samozřejmě sleduje denně. Ale i přesto si připomeneme pár novinek co na webu je.l

V předchozích dnech jsme se opět mohli podívat na další "uliční" pár a jeho cestu Ulicí. Vyšel tedy další speciál Jak šel čas... tentokrát se zamilovanou dvojicí, kterým štěstí, ale dlouho nevydrželo, je to Ingrid a Vasil, tak se určitě podívejte zde. Ve speciálním článku najdete spoustu videí, všechny jsou opravdu zajímavé, tak se určitě mrkněte. Podívejte se také Jak šel čas se Simonou a Pepanem, Lenkou a Jardou a také Zuzanou a Hrihorijem.

Když navštívite také fotogalerii na webu ulice.nova.cz tam se můžete podívat na spoustu nových fotek. Je tam několik fotek dvojice Zuzany a Hrihorije a nově také spoustu fotek týkajících se Hynka Urbana (Romana Vojtka), najdete tam např. fotky z natáčení milostných scén s Anetou Krejíčkovou, ale také s Míšou Badinkovou, určitě se podívejte, fotek je tam opravdu hodně. Nově si také můžete pořídit oblečení, které v Ulici nosí sekretářka Lumíra Denisa Mastná nebo můžete svou holčičku obléct jako Emičku Toužímskou. Více samozřejmě v sekci Móda Ulice.

Na webu ulice.nova.cz jste si v minulém týdnu mohli přečíst opravdu velký rozhovor s hercem Romanem Vojtkem (Hynek Urban), protože rozhovor byl opravdu velký, tak byl rozdělený do několika článků. Zde se můžete podívat na poslední část rozhovoru, kde najdete také odkazy na předešlé části. Celý rozhovor si můžete také přečíst u nás, v sekci Z tisku.

Také připomínám, že jste si na oficiálním webu zvolili nejsympatičtější ženu Ulice, kterou se stala Tereza Jordánová, nyní můžete volit nejsympatičtějšího muže Ulice. Takže o zábavu máte postaráno i na webu ulice.nova.cz, takže rozhodně na web nezapomínejte stejně tak jak na ten náš, nezapomeňte, že pro vás již na zítra chystám velkou inovaci webu, bude toho opravdu hodně nového.


Zpět