Další člen Nekonečných - už v pondělí

23.05.2009 22:05

Kuba

https://www.klicperovodivadlo.cz/Filip_Richtermoc2.jpg

Ano je to opravdu tak, pokud jste si mysleli, že u Nekonečných už nemůže zazvonit další jejich člen, tak jste se hodně spletli. Další člen této velké rodiny přijde do Ulice už v pondělí, přichází tak úplně nová postava a v tomto článku se o nové postavě dozvíte mnohem více, tak si určitě článek přečtěte až do konce a v pondělí se určitě dívejte na Ulici.

Nová postava se jmenuje Max a my už jsme ho mohli z části vidět v pátečním díle, tedy při závěrečných titulcích, kdy se objevil v záběru, který uvidíme v pondělí. Podle neofiálního blogu o TV Nova televizenova.blog.cz je Max třicetisedmiletý nemanželský syn velkého Borise, který žije se svou matkou ve Francii, má tam také svou přítelkyni, nyní po několika letech přijždí opět do Čech za svým otcem a to hlavně kvůli cirkusu.

I když Max se svým otcem nikdy nežil, mají k sobě velmi vřelý vztah. Max potřebuje pomoc, proto přijíždí do Čech a to kvůli štaci, která se chystá na léto. Boris starší by měl svému synovi pomoci. Uvidíme, možná si Thea bude moci konečně oddechnout a na letní štaci nepojede. Jak sama uvedla na svým blogu herečka Šárka Ullrichová, tak "Max" je velice živočišný, urostlý a charismatický a doporučuje hlavně divačkám, aby se v pondělí dívali na Ulici.

Maxe bude hrát herec Filip Richtermoc. Kterého znají spíše divadelní diváci. Filip je hlavně členem souboru Klicpera divadla v Hradci Králové a to už od roku 1995. Filip se narodil ve znamení Štíra, touží po omdlévajících divačkách v první řadě. Strašně rád chodí do lesa sbírat houby a rád vysedává u ohně. Co miluje? Tak hlavně svou ženu a děti, z jeho nejoblíbenějších filmů jsou Zlatí úhoři a Smrt krásných srnců. To je herec Filip Richtermoc a pokud se chcete dozvědět i něco více o postavě Maxe, tak se určitě dívejte již v pondělí 25.5. 2009 na Ulici.

Zpět