Další drama v Ulici

12.06.2009 21:27

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jun2009//518004.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Ulice opravdu přiostruje, to si určitě řekl každý, kdo si dnes pustil seriál Ulice, jindy velice klidný seriál se v letošním drace opravdu zdramatizoval. Poprvé to rozhodně bylo při scénách nazvané Stalking v Ulici, to bylo opravdu velké drama, které trvalo asi dva týdny. Vyvrcholilo to velkým policejním zásahem, při kterém zatkli psychopata Vladimíra Kukačku. Nyní se můžeme sledovat další drama.

Tentokrát na trochu jiné téma. Již dávno se v Ulici zasídlili mafiáni, takže klidná Ulice už nebyla tak úplně klidná, mafii velí Vasilij Ševčenko, postava, která se v Ulici objevuje opravdu velice často. Ruská mafie již delší dobu plánuje smrt Lumíra Nykla, do hry se musel vložit barman Vráťa a Světlana Nyklová, oba měli za úkol na sebe upozorňovat, že jsou opět milenci, povedlo se, Lumír tomu uvěřil, první akce jak se zbavit Lumíra nevyšla, a tak byla další naplánována na dnenší den v Milénium na rozlučce s Ingrid.

Tam měl Vráťa zastřelit Lumíra, vše se ale otočilo. Světlana svého manžela nechtěla zabít a tak vše ohlásila na policii a Milénium již dříve obsadili utajení policisté, kteří zasáhli ihned co Vráťa na Lumíra vytáhl zbraň. To nečekal, vzal si jako růkojmí Světlanu a utekl do kanceláře, chtěl utéct, ale když se dozvěděl, že celou policejní akci naplánovala Světlana, obrátil zbraň proti ni. Světlana se však ubránila a z kanceláře vyšel výstřel. Kdo koho střelil? Světlana Vráťu. Umřel, ale doopravy Vráťa, nebo je pouze zraněný, to jsme se nedozvěděli, pravděpodobně zemřel, nebo nezemřel? To uvidíme v dalších dílech.

Ale drama pokračovalo i nadále a to i Ingrid v bytě. Celá akce se nepovedla a je jasné, že někdo to odskáče. Má to být Vasilij, původně jeho gorily měly jasný rozkaz od nejvyššího šéfa, zbavit se Vasila a tak ho odtáhli pryč z bytu a..... A Ulice skončila. Když se Ingrid vrátila domů, Vasil už tam nebyl, kde ale je? Žije? Umřel? Odjel pryč sám? Odpověď na tuto otázku si můžete přečíst v aktuálních dílech, není to tam přímo napsané, ale naznačené v jednom v následujících dílů. Nebo si počkejte, brzy se vše dozvíte přímo v seriálu i o Vráťovi i o Vasilovi.

Mohu vám slíbit, že Ulice bude do konce června už jen velice zajímavá. Takové téma se vám líbí, to dokazují výsledky sledovanosti, například v úterý 9.6. 2009 se Ulice stala nejsledovanějším od začátku roku 2009 a to je opravdu velký úspěch. Ulice si to zaslouží. Nenechte si tedy ujít Ulici i příští týden a pak další týden, 25. června 2009 Ulice končí, tak si ji užívejte.

Zpět