Další svatba v Ulici

22.05.2009 22:02

Kuba

Obrázek “https://ulice.web.nova.cz/Nova/archive/images/28349-320x240-b08170.T1242859583.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Je to tak, po svatbách Lumíra a Světlany, Bedřicha a Aničky, Marka a Digi, Pepana a Simony, Stárka a Nyklové proběhla dnes v Ulici další svatba. A protože svatby v obýváků jsou v Ulici v módě, tak i dnešní svatba byla v obýváků. Jednou se už tak brali Stárek a Nyklová a dnes tato událost čekala na Vasila a Ingrid. Dnes v pravé poledne si řekli své "ano." Oddávající byl Lumír Nykl.

Svatba to byla malá, ale krásná. A byla hlavně mafiánská, protože ženich byl velký mafián, i jeho svědek byl mafián, krásná nevěsta Ingrid Šmídová měla za svědka Světlanu, i když ta nejdříve přijít nechtěla, naštěstí si to rozmyslela a se slečny Šmídové se mohla stát paní Ingrid Ševčenko. Manželům Ševčenkovým moc gratuluji a přeji jim hodně štěstí, ať už u nás v republice či v zahraničí, kam se chystají odjet.

Svatba to byla opravdu krásná. Oddávající Lumír Nykl krásně recitoval básničku, u které ostatním cukaly koutky, málem se začali smát. Jediný, kdy ze svatby neměl radost, byla matka Ingrid paní Šmídová, ta přišla na svatbu pozdě, protože se zdržela se svými kamarádkami a protože Lumír nemohl čekat, musel obřad proběhnout bez "mamušky." Ta dorazila až později a to se svým speciálně nazdobeným dortem.

I ona byla nakonec šťastná. Od svého zetě dostala slíbené peníze a ještě jako bonus víkendový zájezd do Karlových Varů. Takže paní Šmídová si tento víkend opravdu užije, stejně tak i manželé Ševčenkovi. Nyní už jen stačí další rozhodnutí, odstěhovat se z republiky ano či ne. To uvidíme v následujících týdnech, jestli opravdu o Ingrid přijdeme uvidíme již brzy, tak se určitě dívejte.


Video:
Svatba v obýváku? Proč ne?
Jak vznikala tajná mafiánská svatba

Zpět