Další velké téma už od pondělí v seriálu Ulice

15.01.2010 18:45

Kuba>

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/468332_ulice-hejl-jamrich.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

V seriálu Ulice jsme toho zažili už spoustu a zvlášť velmi oblíbené a sledované jsou i diváků díly, ve kterých se řeší jedno z velmi důležitých témat, jmenovat můžu například asi "nejpopulárnější" a to Stalking v Ulici, ale další významné témata byly například fotbalový turnaj, mafie končící v Ulici dvojnásobnou vražou, obvinění z StB a spoustu dalších témat jsme z obdivem sledovali díl co díl. Každé velké téma totiž bylo rozděleno do několika epizod na několik dní.

A již v pondělí startuje další velké téma, které se bude řešit několik dílů, tedy několik dní, těšit se můžeme v lednu i v únoru, takže to bude opravdu hodně dílů a na co se tedy můžeme těšit? Spousta z vás už samořejmě tuší nebo to již ví. Od včerejška totiž na Nově běží upoutávka na toto velké "uliční" téma, týkat se samozřejmě bude Miriam Hejlové a Vlastimila Peška. Na scéně se totiž po třiceti letech objeví manžel Miriam a otec Jardy Cyril Hejl, který se vrací, aby podepsal rozvod s Miriam, ale vrací se jen kvůli tomu?

To určitě ne, Cyril Hejl chce totiž navázat nové vztahy hlavně se svým synem, kterého nerad opustil, otázkou, ale zůstává, jestli bude Miriam ochotna domluvil schůzku otce a syna. A právě Miriam, Vlastimil, Cyril a Jarda budou hlavními tvářemi Ulice několik dalších epizod. Tohle téma je rozhodně zajímavé a podle mě by jste si ho neměli nechat ujít a to také díky skvělému herci, který si Cyrila Hejla zahraje, hrát ho totiž bude velmi významný herec.

Herec pochází ze Slovenska a jmenuje se Dušan Jamrich, pokud se o tomto herci chcetě dozvědět další informace, tak si určitě přečtěte předchozí článek, ve kterém se o velkém slovenském herci a manažerovi dozvíte více. A na závěr už jen pozvánka na pondělí, určitě si nenechte seriál Ulice ujít již v pondělí 18. ledna 2010 a pak dalších několik dílů. Nová postava Cyrila Hejla se v Ulici objeví právě v pondělí, tak se určitě dívejte.

Zpět