Daniel Fleischer Brown ve Snídani s Novou

04.08.2009 18:39

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jul2008//25728-web-e13ab7.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Herec Daniel Fleischer Brown, který v Ulici již čtyři roky stvárňuje postavu sympatického majitele Hospody u Jindřicha Henryho Rettiga byl hostem dnešní Snídaně s Novou. Moderátoři Snídaně Jakub Kotek a Kristýna Kociánová ho pořádně vyzpovídali, mohli jsme se tak dozvědět pár informací o životě herce, ale také o samotné postavě Henryho. Pokud jste dnešní Snídani s Novou neviděli, tak si můžete celý rozhovor přehrát ve videoarchivu na stránkách tv.nova.cz

Pokud se, ale dívat nechcete, tak vám v tomto článku shrnu vše, co jsme se z rozhovoru mohli dozvědět. Protože Snídaně s Novou je ranní pořad, tak první otázka byla o vstávání. Herec je na vstávání docela zvyklý, protože musí vstávat na natáčení, ale moc se mu nechce a to hlavně o prázdninách. V České republice žije herec již deset let, pochází z Canady a do Česka se přistěhoval, kvůli manželce, která je Češka. Moc se mu tady líbí, proto tady chce strávit už celý život.

Zajímavostí je, že herec Daniel Brown vystudoval v Anglii historii, tento obor má přeci jen k herectví daleko a i přesto se Daniel stal hercem. Poprvé začal hrát hned po střední škole a to převážně v divadlech v Amercie, má tedy bohaté zkušenosti. Do Ulice se dostal přes klasický casting a byl rád, že byl přijat. Z počátku měl problémy a hodně nervů, hlavně kvůli řeči, přeci jen je Američan a Čeština mu občas dělá problémy, proto se mu špatně učily texty, nakonec to ale zvládl dobře a teď už je to mnohem lepší, jak sám herec prozradil.

Dovolenou si Daniel moc neužil, protože rekonstruluje byt, ale s rodinnou byl na dovolené na Šumavě a pár dní na Slovenku, ale tam byl spíše pracovně, protože tam natáčel. Asi za týden začíná opět točit seriál Ulice a už se moc těší. Svou postava má totiž rád. Daniel Brown dokonce něco málo prozradil o páté sezóně. Henry totiž v páté sezóně bude řešit něco s Lumírem Nyklem a to ohledně hospody. Více, ale pozradit nemohl, že by měl Lumír zálusk na hospodu? No uvidíme na podzim.

Zpět