Digitalizace v Praze

01.05.2009 22:10

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Jan2009//469600.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Je to tady, včera v Praze začala tzn. analogová tma. Kdo neměl zakoupený set-top box a správně nastavný, tak mu přesně v 19:52 zhasla TV Nova, o půlnoci pak další televize. Dlouho se spokulovalo o tom, jestli vůbec Nova analogové vysílání vypne, nakonec se rozhodla a 30. dubna 2009 tak udělala. V přímém přenosu v televizních novinách dal reportér David Vaniček signál, aby se zhasl analogový signál a asi 3% obyvatel Prahy se na obrazovkách objevila tma. Mezi 3% patří ti, kteří digitální vysílání podcenily a včas si nepřeladili na digiální vysílání.

Pražené, kteří nic nepodcenili se už od včerejška můžou dívat na TV digiálně. Své oblíbené pořady tak uvidíte v daleko lepší kvalitě a můžete se dívat i na digiální televize napříkla na Nova Cinema. Věřím, že vše dopadlo dobře a ti, kteří nebyli připraveni na digitalizaci dnes všechno napravili a vklidu se dívají na televizi. I svůj oblíbený seriál Ulice už dnes v 18:30 uvidíte v lepší kvalitě.

Pokud máte stále problémy s přeladěním na digitální vysílání, tak neváhejte a kontaktujte TV Nova přes formulář, který najdete na stránkách Nova tv.nova.cz. Pokud vysvětlíte svůj problém, tak vám jsou odborníci připraveni poradit. Více informací jak TV Nova přechází na digitalizaci najdete na stránkách nova.cz. Tak se uričtě podívejte, najdete tam velice důležité informace. Na závěr vám tedy přeji příjemné sledování televize, kdo není z Prahy, tak si musí ještě stejně jako já počkat.

Zpět