Dnes se nám představí druhá nová postava Vojta

24.09.2009 16:01

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//550376.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pokud sledujete pravidelně náš web, tak už víte o nových postavách v Ulici. Všechny jsme vám je představili ještě o prázdninách. Jen tak narychlo zrekapituluju na koho se vlastně můžeme těšit. Takže nové postavy budou Vanda Vaničková (herečka Markéta Zehrerová), další postavu se jmenuje Vojta Kalich (herec Petr Buchta) a zatím poslední postava má jméno Květa Vavrušková (herečka Naděžda Chroboková). Se všemi postavami se seznámíme postupně a s jednou už dnes večer.

V pondělí jsme vám představili novou postavu Vandu, ta se zatím mezi diváky moc neuchytila. Vše se, ale může ještě změnit, přeci jen ji teprve poznáváme a už dnes večer budeme moc poznat další novou postavu, v páté sezóně je to v pořadí již druhá nová postava, jméno má Vojta Kalich a tuto postavu si zahraje čtyřiadvacetiletý herec Petr Buchta, kterého spíše znají divadelní diváci, Petr Buchta totiž převážně hraje v divadle. Objevil se, ale i v televizi, většinou v mešních rolích.

Vojta je velice upřímný, to budeme moc poznat už dnes večer, když ho Lenka představí celé třídě. Hned na začátku Vojta Lenku přivede několikrát do rozpaků. Vojta je velice sympatický, mladý kluk (to je tedy informace převážně pro dívky), ale působí trochu zvláštně, má pro své důvody. Sám si myslí, že na gymnázium je jen za trest. Dosud totiž studoval na sportovním gymnázium, odmalička aktivně lyžuje a za lyžování také získává zasloužené ocenění. Před nedávnem se mu, ale stal úraz, díky kterému se musí vzdát snu profesionálního sportovce.

Kvůli zraněním a také, aby Vojta přišel na jiné myšlenky ho rodiče přihlásili na gymnázium, aby tam dostudoval a v novém prostřední nemyslel tolik na svoje zranění, které je tak vážné, že už se na lyže asi nikdy nepostaví. Aspoň to tak říkají lékaři, sám Vojta tomu, ale nevěří a je si jistý, že ještě sportovat bude a na gymnázium je jen provizorně. Určitě tedy sledujte dnešní díl Ulice, kdy se Vojta Kalich představí a s kým se potká jako první na gymplu. S Terezou Jordánovou, takže se dívejte už dnes večer.

Zpět