Dnes se nám v Ulici představí Simoniny rodiče

23.12.2009 11:31

Kuba>

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Dec2009//584219.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

V seriálu Ulice se dnes představí další dvě nové postavy. I v předvánončí čas je potřeba přivítat nové postavy a tentokrát se nám představí Simoniny rodiče, tedy manželé Bláhovi. Ty přijíždí navštívit svou dceru Simonu a také jejího manžela Pepana. Simoniny rodiče totiž stále žijí v domnění, že Simona žije s Pepanem, ta se totiž i neopovážila jim to říct, proto už dnes večer můžete sledovat vydařené setkání Simony, jejich rodičů a také nečekaně Pepana.

Pepana si střihne Richard Zajíček, přeci jen chovat se jako Pepan není zase tak moc těžké a manželé Bláhovi jsou starší a jak by řekla Simona, už to nemají v hlavě úplně v pořádku a pravého Pepana viděli jen dvakrát, takže všichni budou doufat, že celá Simonina akce nepraskne. Simona svým rodičům říká staroušci, ale sami poznáte, že zase takový staroušci to nejsou, pořád mají plno elánu a stále se mezi sebou popichují, takže Simona má svůj elán rozhodně po svých rodičích.

A kdo si rodiče Simony vlastně zahraje? Františku Bláhu, tedy otce Simony si zahraje herec Jindřich Kajn a maminku od Simony Olinu Bláhovou bude hrát herečka Jana Altmanová. Ulice tak už dnes večer přivítá další dva významné herce, vy se na ně můžete těšit, když si dnes přesně v 18:35 zapnete TV Nova, den před štědrým dnem tak uvidíme další dvě nové postavy a další nové postavy přijdou do Ulice co nevidět, takže se máte stále na co těšit. Užívejte volno a veselé Vánoce.

Zpět