Dnešní Snídani s Novou navštívila Kristýna Maléřová

06.10.2009 19:03

Kuba

Obrázek “https://img410.imageshack.us/img410/2140/n28314150254.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pokud jste si dnes ráno zapnuli TV Nova a její ranní vysílaní, respektive pořad Snídaně s Novou, tak jste možná zaregistrovali rozhovor na téma Ulice. Pozvání do studia totiž přijala herečky Kristýna Maléřová, kterou moc dobře známe ze seriálu Ulice jako Theodoru Nekonečnou, která je přezdívaná jako Thea. Pokud jste se ráno nedívali, tak v tomto článku se dozvíte pár informací o tom, co vše jsme se mohli dozvědět, tak si článek určitě přečtěte.

Dozvědět jsme se mohli například to, že herečka Kristýna Maléřová je čerstvě "Pražačka" před nedávnem se totiž přestěhovala do Prahy a to až z Českého Těšína, odtut skoro rok dojížděla na natáčení Ulice a jak sama přiznala, to už se opravdu nedalo zvládat, proto si našla byteček v Praze, který si nyní zařizuje, pořád něco vybaluje, takže se teď volný čas tráví převážně zařízováním bytu, jinak si také ráda zajde do divadla, které v jejím životě patřilo i jako práce.

V Českém Těšíně totiž měla angažmá, ale kvůli stěhování se divadla musela vzdát, nyní už jen dohrává poslední kousky a teď čeká na nabídku z některých pražských divadel, takže její jedinou pracovní příležitostí je nyní seriál Ulice, ve kterém hraje skoro rok a natáčení ji moc baví, nedá se ani říct, co ji baví více, protože ji baví celé natáčení, za měsíc ztráví natáčením Ulice průměrně asi 10-12 dní a co ji v Ulici čeká? Kristýna prozradila, že vztah s Matějem se bude vyvíjet slibně, ale čekají je komplikace, takové malé hrbolky na společné cestě s Matějem.

Pokud se chcete podívat na celý rozhovor s herečkou Kristýnou Maléřovou, která také prozradila, že má moc ráda Moravu, ale i Praha se ji moc líbí, tak se určitě podívejte na stránky nova.cz, kde si můžete celý rozhovor přehrát, popřípadě můžete kliknout přímo zde a dnešní rozhovor se vám začne automaticky přehrávat, tak se určitě podívejte, protože tento rozhovor je velice zajímavý a dozvíte se v něm zajímavé informace.

Zpět