Drama v Ulici pokračuje

11.05.2009 22:10

Kuba

Obrázek “https://ulice.web.nova.cz/Nova/archive/images/28277-320x240-47159a.T1241461337.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Minulý týden jsme v Ulici zažili velké drama, začalo to jednoduše a to když chtěl Vladimír Kukačka darovat Jitce Farské k narozeninám kytici. Sešel se tedy s Lídou, aby kytici své mámě předala. Kukačka si to však na poslední chvíli rozmyslel a rozhodl se, že kytku předá on sám, s tím ale nesouhlasila Lída a velké drama mohlo začít. Kukačka to musel mít naplánované již dříve, proč jinak by měl u sebe zbraň.... Lídu nasilím zavřel do kufru od auta a odjel s ní neznámo kam.

Druhý den měli odjet Jitka, Lída, Monika a Bára na welness víkend. Ovšem Lída jako by zmizela, mezitím co se ji Monika pokoušela dovolat, už byla dávno svázaná a uvězněná u Kukačky v chatě. Ten chtěl po ní jediné: zavolat Jitce a tak jid pod tlakem donutil, aby Jitce zavolala. Ta okamžitě sedla do taxíku a odjela. Od té doby je nezvěstná nejen Lída ale i Jitka. Kukačka je obě drží na své chatě a ostatní Farští a přátelé jsou zoufalí. Neví co se s nimi stalo a co právě prožívají.

Kukačka to ovšem hraje na obě strany, na jedné straně své oběti drží na chatě a na druhé straně pomáhá Farským v hledání Jitky a Lídy, ti mu to věří, ale jak dlouho.... tento týden bude celé drama pokračovat a bude mnohem hůř. Jitka s Lídou se pokusí utéct, to se ale Vladimírovi nebude líbit. Jitka si přeje, aby Lídu propustil. Když se ráno Jitka probudí, tak Lída bude opravdu pryč, ale kam zmizela? To ji Kukačka neřekne.

Pokud tedy chcete sledovat velké drama v Ulici neboli téma Stalking v Ulici, tak se dívjete již dnes v 18:30 a pak až do konce týdne. Kdy v závěru týdne vtrhne do chaty policejní komando. Co se ale stalo s Lídou? A bude v pořádku Jitka? Stihne je police zachránit? Na tyto a další otázky najdete odpovědi v seriálu Ulice, tak se určitě dívejte. Další podrobnosti o tomto tématu najdete v sekci Stalking v Ulici.

Zpět