Filip Richtermoc navštívil Snídani s Novou

18.06.2009 21:22

Kuba

Ranní pořad TV Nova Snídani s Novou navštívil další herec z našeho oblíbeného seriálu Ulice. Ranní kávičku si s moderátory Pavlem Svobodou a Martou Ondráčkou dal herec Filip Richtermoc. Filip je zatím poslední nová postava v Ulici a v seriálu stvárňuje Maxe Nekonečného, tedy dalšího syna Borise Nekonečného. Max, ale žije ve Franciii a nyní připravuje letní turné rodiny Nekonečných.

Možná by se mohlo zdát, že Max Nekonečný už se snad v Ulici ani neobjeví. Ale opravdu to tak není a na Maxe se ještě můžete těšit a to opět na podzim, dokonce ve Snídani s Novou prozradil jednu velice zajímavou věc. V dílech, které teď natočil bude řešit milostný vztah. Tyto díly uvidíte na obrazovkách po prázdninách, ale do koho se zamiluje, to neproradil. Pravděpodobně to bude někdo, kdo už v Ulici hraje, protože nových postav moc nebude.

Pokud se vám tedy Max Nekonečný zalíbil, tak se na něj můžete opět těšit na podzim. Spousta fanoušků Ulice a to hlavně dámská část si Maxe zamilovala hned v prvním díle, kdy se tato nová postava u Nekonečných objevila. I herečka Šárka Ullirchová psala o Filipovi na svém blogu a psala o něm velice kladně. Myslím, že spousta žen se schodne na tom, že Filip Richtermoc Ulici pěkně "zkrášlel."

Herec ve Snídani s Novou také prozradil, kde jinde ho můžete vidět. Protože není přímo televizní herec, tak ho hlavně můžete vidět v divadle, hraje již řadu let v divadle v Hradci Králové, odkud dojíždí na natáčení Ulice do Prahy. Zatím nemá problém s dojížděním, protože tolik scén ještě netočil. A jak se vůbec dostal do Ulice? Stejně jako každý, tak i Filip musel projít konkurzem, na ten byl ale pozvá, protože tvůrci seriálu už měli Filipa vytypovaného a dopředu věděli, že Filip by měl hrát Maxe. Na Filipa se tedy můžete těšit opět na podzim.

Zpět