Finále soutěže o nejsympatičtější ženu Ulice je tady

22.07.2009 18:28

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jul2009//525081.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Začátkem července spustil oficiální web Ulice ulice.nova.cz novou letní sotouž v hledání té nejsymaptičtější ženy/dívky Ulice, celý červenec tedy patří ženám a vy jste každý týden mohli volit ty nejlepší postavy, které pro vás jsou. Během tří týdnů jste hlasovali pro desítek žen/dívek z Ulice, z každého kola postoupili do finále tři nejlepší ženy/dívky a nyní tedy probíhá finále, ve kterém bojuje devět žen/dívek Ulice. Rozhodněte o tom, která je nejlepší.

A kdo se tedy dostal do finále? O vaše hlasy od dnešního dne, až do příští středy bojují: Lenka Drápalová, Libuška Nekonečná, Terezka Jordánová, Katka Nekonečná, Bára Jordánová, Miriam Hejlová, Simona Pavlicová, Gábina Pumrová a Thea Nekonečná. Hlasovat můžete pro koho chcete, ale nezapomeňte, že jen jedna žen popřípadě dívka se na konci července stane nejsympatičtější ženou Ulice.

Teď možná otázka jak vůbec hlasovat.... je to jednoduché, stačí, když navštívíte oficiální web seriálu Ulice ulice.nova.cz, tento web určitě všichni moc dobře znáte, pokud ne, tak stačí kliknout zde. Na tomto webu si posuvníkem sjeďte úplně dolů do pravého rohu, kde již najdete anketu, ve které můžete hlasovat. Anketa je v každé rubrice, takže nemusíte být přímo na hlavní stránce.

Až hledání nejsympatičtější ženy/dívky Ulice skončí, tak se začne hledat nejsympatičtější muž Ulice, hlasovat tedy budete pro největšího sympaťáka, pravidla budou úplně stejná, jako u dámského kola, tato část soutěže bude probíhat v celém srpnu, takže když červenec patřil "uličním" ženám, tak spren bude patřit "uličním" pánům.

Zpět