Herec Petr Vacek se včera stal počtvrté otcem

08.09.2009 17:40

Kuba

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/390929_petr-vacek-deti.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Herec a moderátor Petr Vacek, který se v posledních pár letech nejvíce proslavil jako Tomáš Jordán v seriálu Ulice se včera stal počtvrté otcem. Miminko porodila současná manželka Petra Vacka herečka Jiřina Mencáková, která je hercovou již druhou ženou. S první ženou se rozvedl před třemi lety a z prvního manželství má Petr dvě děti - dceru Hanu a syna Jonáše, své dvě děti však může vidět jen o prázdninách, obě děti totiž žijí se svou matkou v Belgii.

Herec Petr Vacek má však ještě jedno dítě, to má již se současnou partnerkou, která mu před rokem porodila syna Eliáše. Vacek tak od včerejška má čtvrté dítě a zároveň třetího kluka, který dostal jméno Benjamín. "Maminka i Ben jsou zdrávi," napsal Petr Vacek v sms pro idnes.cz. Petrovi, jeho manželce i všem dětem přejeme všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví. A náš web čtyřnásobnému otci samozřejmě ze srdce gratuluje.

A pokud jste věrními fanoušky herce Petra Vacka, tak se o něj nemusíte bát, protože i nadále se s ním můžete vidět v seriálu Ulice, jehož pátá řada běží každý všední den v 18:30, v seriálu jako Tomáš Jordán se i nadále bude objevovat se svou seriálovou partnerkou Hankou Petříkovou. I v seriálu měl herec napsaný podobný osud jako v životě. V Ulici ho totiž také opustila manželka a také se dvěmi dětmi (Tereza a Matěj). Ovšem Jordánovi spolu stále vycházejí moc dobře.

Obrázek “https://i.idnes.cz/08/032/gal/VES21cdcf_11ONA46cV.jpg?rnd=2” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Herec Petr Vacek a jeho druhý syn Eliáš

Zpět