Herec Roman Vojtek (Hynek Urban) bude poprvé otcem

25.11.2009 18:55

Kuba>

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/360628_roman-vojtek-svatba.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Herec Roman Vojtek, kteřý září v seriálech Ulice a v seriálu Vyprávěj se stane otcem. Dítě mu za pět měsíců porodí jeho žena Tereza, se kterou se 5. července oženil. Manželé si miminko moc přáli a povedlo se to hned napoprvé. "Povedlo se to hned napoprvé a oba jsme moc šťastní! Terezka je ve čtvrtém měsíci těhotenství a až na malé výjimky se cítí dobře." prozradil herec a moderátor Roman Vojtek pro internetový portál super.cz

Lékař šťastnému páru sice nepozradil jestli to bude kluk nebo holka, ale Roman si je na 99 procent jistý, že to bude holka, tak uvidíme, Tereza je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Manželé se jménem počítají právě jen pro holku, původně se hercova první dcera měla jmenovat Anička, ale v okolí Romana je Aniček hodně, proto se nakonec rozhodli pro jméno Edita. Hercova dcera se tak bude jmenovat po tetě. Edita se totiž jmenuje sestra Romana Vojtka, který žije v Bolívii.

Herec Roman Vojtek toto sladké tajemství prozradil na křtu nového kalendáře pro rok 2010, kterého se Roman stal jednou z tváří. Poprvé tedy zkusil roli modela a šlu mu to samozřejmě moc dobře. Pokud se chcete dozvědět více o manželství Romana Vojtka, o domě, který před rokem dostavěl a další informace o životě herce, tak se určitě dívejte na dnešní TopStar magazín na TV Prima, který uvidíte rozhovor právě s Romanem Vojtkem. TV Prima si určitě zapněte ve 21:15.

Zpět