Herec Roman Vojtek se dnes oženil

03.07.2009 13:59

Kuba

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/360628_roman-vojtek-svatba.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Špatná zpráva pro všechny věrné fanynky herce Romana Vojtka, kterého moc dobře známe také ze seriálu Ulice, kde stvárňuje postavu tělocvikáře Hynka Urbana, ale Roman Vojtek není jen herec, je také zpěvák, muzikálový zpěvák a také moc dobrý tanečník a od dnešního dne je také ženatý. Seriál Ulice má tak na svém kontě dalšího "ženáče." Naposledy se ze seriálu Ulice oženil herec Ondra Brzobohatý. Během Ulice se také oženil Petr Vacek a svatbu měla také Ljuba Krbová. A další herci si řekli své ano mezi natáčením Ulice.

Herec byl dlouholetým odpůrcem ženení, ale po dlouholetém vztahu se svou přítelkyní Terezkou Janouškovou, která je o osm let mladší než Roman řekli své "ano" v okolí Vrbovské zahrady, která se nachází na svahu Petřína. Obřad proběhl krátce po poledni, novomanželé termín svatby dlouho tajily, protože nechtěly aby se na svatbu sjely veškerá média. Termín zvolili opravdu dobře, protože média se teď více zaměřují na zahájení filmového festivalu v Karlových Varech.

„S Terezkou už jsem dlouho, máme se rádi, a tak mi svatba přišla jako úplně logický krok,“ prozradil čerstvě ženatý Roman Vojtek deníku Blesk. Ze slavným osobností na svatbu přišly například režisérka Marie Poledňáková, která Romana obsadila do filmu Líbáš jako bůh, novomanželům přišla pogratulovat i Jolana Voldávoá či Lumír Olšovský nebo Romanova kolegyně z taneční sotuěže Kristýna Coufalová. Na obřad přišla i kamarádka Mahulena Bočanová, která pro novomanžele připravila hostinu ve svém penzionu v Malých Číčoviích. Romana vedla k oltáři jeho mladší sestra Edita a za svědka šel Romanovi jeho dobrý kamarád a kolega Braňov Polák.

Náš web novomanželům moc gratuluje, přeji jim hodně štěstí, lásky a brzy také malé děťátka. Přeci jen, i seriálový Hynek Urban bude brzy tatínek. V naší fotogalerii se můžete podívat na spoustu fotek z obřadu. Brzy vám přineseme další fotky, proto i nadále sledujte náš web. I o prázdninách vám přinášíme spoustu zajímavých informací.

Zpět