Herečka Hana Maciuchová dnes poprvé jako moderátorka

21.11.2009 16:35

Kuba>

Obrázek “https://www.ltnb.cz/editor/filestore/Image/Maciuchova-web.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jedna z nejlepších hereček v České republice se na dnešní večer stane moderátorkou. Mluvím o herečce Haně Maciuchové, které se stala již dvakrát po sobě nejlepší herečkou u nás v televizní anketě TýTý. Ceny samozřejmě získala jako herečka a to hlavně díky seriálu Ulice, kde již pět let hraje postavu Miriam Hejlové a diváci ji prostě milují. Dnes večer svou hereckou profesi hodí za hlavu a stane se moderátorkou nebo spíše spolumoderátorkou slavního večera.

Na České televizi můžete dnes večer sledovat slavnostní galavečer při příležitosti 8. ročníku udílení prestižních cen nejlepším českým vědcům Česká hlava 2009.Galavečer bude vysílat ze záznamu, nejedná se tedy o přímý přenos a večer vás bude provádět moderátor Aleš Cibulka, který si vzal na pomoc skvělá herečku Hanu Maciuchovou, pro kterou byla práce moderátora premiérouv a vy můžete již dnes večer posoudit, jestli je lepší moderátorka nebo herečka.

Slavnostní udělení cen Česká hlava 2009 začíná na prvním programu České televizi dnes, tedy v sobotu 21. listopadu 2009 od 21:40. Tak se určitě dívejte, k dobré zábavě určitě pomůžou i pěvecké výkony českých zpěváků a zpěvaček. Vystoupí například Hana Hegerová, Lucie Vondráčková, Petra Janů, hudební skupina Dixieland 1. LF UK pod vedením prof. Tichého, skupina Inflaganti nebo hudební těleso Tam-tam Batucada. Tak nezapomeňte, už dnes ve 21:40 na ČT1.

Zpět