Herečka Zuzana Vejvodová navštívila Snídani

19.08.2009 11:16

Kuba

https://www.dama.cz/kultura/hvezdy/vejvodova_zuzana3.jpg

Další herec se objevil v ranním vysílání TV Nova, přesněji ve Snídani s Novou, kde se včera ráno objevila herečka Zuzana Vejvodová, kterou určitě všichni moc dobře znáte ze seriálu Ulice coby krásnou, mladou majitelku tetevacího studia Libušku Nekonečnou. Co všechno tato krásná herečka prozradila? Co ji čeká v seriálu Ulice a také to, kde trávila dovolenou? To se dozvíte v tomto článku.

Zuzana Vejvodová navštívila Snídani s Novou v takovém menším speciálu, byla to dámská Snídaně, kterou uváděli dvě ženy (Marta Ondráčková a Iveta Kořínková) a témata byly jen o ženách, stejně tak jako hosté. Na závěr Snídaně bylo téma Ulice a tak si moderátorky povádali se Zuzkou i o Ulici. Zuzana prozradila, že ji v seriáu čekají zajímavé zvraty, Libušce něco vstoupí do života a to s ní pořádně zamává, na co se však můžete těšit neprozradila, také nesmí. V Ulici je majitelko tetovacího studiea, ale herečka sama tetování nemá a ani nechce.

Seriál Ulice se již asi týden natáčí, ale Zuzka Vejvodová má stále "uliční" prázdniny, protože natáčení se ji týká až od 22. srpna. A kde herečka trávila dovolednou? Celý červenec byla na dovolené se svým přítelem v Americe, mimochodem její přítel je herec Pavel Nečas, který v Ulici hrál barmana Vráťu. Projeli autem spoustu míst, ale nejvíce se ji líbilo město New York, toto město ji přímo nadchlo a ráda by se tam ještě vrátila. Dovolenou má také divadlo a Zuzana Vejvodová se do divadla vrací 7. září, kdy bude mít generálku hra V korzetu pro tetu (režie Petr Rychlý), Zuzka hraje v divadle Na fidlovačce v této hře, která bude mít premiéru 10. září střešťěnou holku, která ráda jezdí na kolečkových bruslých.

Pokud vám, ale herečka chybí, tak ji můžete vidět na letních shakespearovských slavnostech, kde hraje v hře Komedie omylů. To je asi tak vše co herečka prozradila, těšit se na ni samozřejmě můžete také od září v seriálu Ulice. Herečka Zuzana Vejvodová před časem poskytla našemu webu exkluzivní rozhovor, který si můžete připomenout zde. Přeji všem pěkné léto a nezapomeňte, že Ulice začíná již v pondělí 31. srpna 2009.

Zpět