Hlasování v anketě Anno 2009 bylo oficiálně spuštěno

16.01.2010 13:49

Kuba>

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Jan2010//590501.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Po roce je to tady zase. A co přesně? No přeci anketa Anno 2009, tedy anketa, ve které si volíme nejpopulárnější pořad, muže a ženu TV Nova. Hlasování začalo dnes v poledne a vy můžete hlasovat samozřejmě také pro seriál Ulice a její herce či herečky. Věřím, že Ulici podpoříte a náš oblíbený seriál bude aspoň tak úspěšný jako v loňském ročníku. Připomínám, že loni se Ulice umístila na druhém místě v kategorii pořad roku a Hana Maciuchová na druhém místě v kategorii žena roku.

Pro Ulici to byl tedy loni velký úspěch a všichni tvůrci věří, že i letos bude její umístění úspěšné. Aby se mohl slavit úspěch, tak my musíme svůj oblíbený seriál podpořit, jak? No přeci svými hlasy. Hlasování je velmi jednoduché, můžete si vybrat způsob, který je pro vás lepší. Hlasovat lze pomocí SMS zpráv a také pomocí internetu, konkértně na internetových stránkách nova.cz, kde najdete formulář, přes který zdarma pošlete své hlasy. Aby se vám formulář objevil, tak musíte být přihlášení na nova.cz.

Jak sami vidíte, je to velice jednoduché, náš web pro vás má jako vždy něco víc a tak se ve speciálně vytvoření sekci pro Anno 2009 můžete podívat jak hlasovat, v sekci najdete také nominace, které má seriál Ulice, v sekci ANNO 2009 najdete podrobný popis toho, jak hlasovat, takže určitě pošlete svůj hlas Ulici nebo některým hercům, například Haně Maciuchové nebo Rudolfovi Hrušinskému, oba vyhráli podobnou anketu TýTý a stali se herečkou a hercem roku.

Zpět