Honza Křístek - Michal Zelenka

14.08.2010 12:47

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jul2007//11908-web-601d32.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Náš letní speciál Zpátky do minulosti se pomalu blíží do svého finále. Já vás vítám u sedmého vydání, které já zároveň předposlední, ano je to tak, čeká nás už pouze jeden díl, naplánováno bylo totiž pouze osm dílů. Určitě doporučuji naši speciální fotogalerii, kde najdete již velké množství fotek, mimochodem, všechny fotky budou k dispozici i po ukončení letního speciálu a to v naší fotogalerii na galerie.cz. Kromě fotek se můžete podívat i na další díly Léto s Ulicí či přečíst tento článek až do konce, protože si připomeneme další hvězdu z Ulice.

V posledních dvou dílech jsme si představili dvě krásky, takže teď opět něco pro ženy. Připomeneme si totiž mladého muže, který v Ulici hrál celou první sezónu a asi na dva díly ještě ve třetí sezóně. Řeč je o postavě jménem Honza Křístek, kterého hrál talentovaný herec Michal Zelenka. Kdo sleduje Ulici od samého začátku, tak tuto postavu určitě zná. V Ulici se začal objevovat skoro na začátku samotného vysílání, Honza byl velký pohodář, optimista a velmi vtipný a příjemný kluk, který měl spoustu přátel. Vztah měl s kadeřnicí Digi, ovšem nakonec se zamiloval do jiné kadeřnice Bety, se kterou dokonce odjel do Mohelnice, odkud Bety pochází, v té době už byla Bety těhotná, ale ne s Honzou. Do Ulice se oba vrátili ve třetí sezóně, tedy hlavně Bety. Honza měl velký koníček a to motorku, ta mu ale v životě nakonec stala osudnou, když se po hádce s Betyniným otčímem vracel do Prahy měl těžkou nehodu, kterou bohužel nepřežil. Do Ulice se tedy již nikdy nevrátí.

Jak už jsem prozradil, tak Honzu hrál herec Michal Zelenka. Po jeho odchodu z první sezóny seriálu Ulice se před ním rozhodně žádné dveře nezavřeli. Jednu z větších rolí si zahrál například v seriálu Horákovi, ovšem velkou roli, díky níž se velmi proslavil a dostal se do povědomí diváků dostal až v seriálu Ošklivka Katka. I nadále se věnuje herectví, občas se objeví v nějakém filmu či v seriálu. Nezanevřel ani na divadle, kde stále vystupuje.

Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/system_preview_detail_200025635-9e8e29f886-public/star%C3%A9%20epizody_45.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/system_preview_detail_200025417-ad59eae542-public/star%C3%A9%20epizody_04.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Zpět