Hostivařské ateliéry opět žijí Ulicí

12.08.2009 20:02

Kuba

https://www.reflex.cz/images/tistenyrx/2005/36/6_1.jpg

Diváci seriálu Ulice odpočítávají poslední dny než se začne jejich oblíbený seriál opět vysílat, ale tvůrci a herci ze seriálu už pylně pracují na nových dílech. Ano je to tak, všem hercům a tvůrcům Ulice skončily "uliční prázdniny" a všichni se pomalu vracejí na plac a natáčejí nové díly. Natáčení v hostivařských ateliérech začalo tento týden, někteří herci na plac museli už v pondělí, ostatní se postupně přidávají, podle toho, jak se jich týká natáčení.

Nové díly, které se právě natáčejí uvidíme v televizi až v říjnu a to spíše na konci října až začátkem listopadu. Ulice se totiž natáčí v předstihu a díly, které uvidíme začátkem září jsou již dávno natočení. Všechny zářijové a část říjnových dílů se totiž natočili už v červnu, pak dostali všichni herci zasloužené volno, letos poprvé dostáli volno úplně všichni, protože se nenatáčel žádný letní speciál, v uplynulých letech se vždy část herců sešla na nátačení pilotních filmů (Zlatá muška, Velká trojka,...).

Zasloušenou dovolenou měli samozřejmě také tvůrci Ulice, jako jsou režiséři, producenti, scénaristé atd. Někteří scénáristé samozřejmě připravili scénáře pro nové díly, takže všichni volno neměli, rozhodně si odpočinek zasloužili všichni, protože za celý rok odvedli hodně práce a hodně dobrou práci. Protože čtvrtá sezóna byla nabitá zajímavými příběhy, které jsme "hltaly" každý všední podvečer, k televizním obrazovkách v 18:30 usedalo každý všední den více jak milion diváků.

Všem hercům a také tvůrcům přeji mnoho úspěchů v dalším natáčení a také málo komplikací, které se za rok občas stanou. Tvůrci seriálu Ulice slibují, že pátá sezóna, která začíná v pondělí 31. srpna v 18:30 bude opět velice zajímavá, máme se tedy na co těšit, zajímavé příběhy budou i v páté sezóně a budou také nějaké překvapení.

Zpět