Ilona Svobodová ve Snídani s Novou

03.05.2009 22:11

Kuba

Obrázek “https://www.nova.cz/Nova/archive/images/24493-web-f57362.T1211201158.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Příští týden se bude v Ulici odehrát velké drama, které rozhodně nebude jen na jeden díl. To co se bude odehrávat v Ulici, tam ještě nikdy nebylo a dívat se můžete skoro celý měsíc. V Ulici bude stalking. Co to stalking je? Jde o tak zvané patalogické pronásledování a obětí stalkingu se v Ulici stala Jitka Farská. Kdo ji tak pronásleduje? Vladimír Kukačka - její bývalý přítel, zdálo se, že už je od něj klid, ale takový plán, který si sám vymyslel by nikdo nečekal.

Tento týden bude tedy v Ulici velice zajímavý, doporučuji se dívat všem. Půjde o velké drama a půjde i o život a to nejen samotné Jitce Farské. Více už ale dozvíte, když se budete dívat na Ulici. O stalkingu bude řeč také v zítřejší Snídani s novou, kde bude hostem herečka Ilona Svobodová, která hraje Jitku Farskou. Něco málo nám prozradí, co ji přesně bude čekat v Ulici a řekne nám také něco o stalkingu. Pokud i vy máte pocit, že jste se stali obětí stalkingu můžete požádat o pomoc Bílý Kruh Bezpečí.

Rozhovor bude mít dvě část, první začíná v 7:45 a ten druhý bude v 8:15, proto si určitě přivstaňte a zapněte si ráno TV Nova a dívejte se na pořad Snídaně s novou. Pokud se nemůžete dívat, tak si Snídani můžete přehrát v archivu na www.nova.cz. Paní Ilona Svobodá (Jitka Farská) se již teď na vás těší. Moderátoři Marta Ondráčková a Pavel Svoboda budou paní Svobodové určitě pokládat zajímavé otázky.

Pokud se chcete více dozvědět co to stalking vlastně je, tak se podívejte do speciálně vytvořené sekce Stalking, kde se dozvíte vše podrobné i to jak se stalkigu bránit. V sekci najdete také odkaz, kde najdete kontakty, kam se obráti v případě, že i vy máte pocit, že jste se stali oběti stalkingu. Speciální sekci najdete na hlavní stránce nebo stačí, když kliknete zde.

Zpět