Jakub Štáfek udělal maturitu - za 9

09.06.2009 21:28

Kuba

https://nd.blog.cz/u/ulica-xix.blog.cz/obrazky/26588986.jpg

Je to asi rok co jsme na tomto webu psali o velkém životním úspěchu mladé herečky Patricie Solaříkové alias seriálové Terezy Jordánové, loni totiž složily zkoušky z dospělosti, přesněji řečeno odmaturovala a to s velkým úspěchem. A po včereješku má Ulice dalšího herce, který už může hrát s maturitou v kapse. Je to Kuba Štáfek alias seriálový Matěj Jordán, který včera úspěšně odmaturoval.

Maturitu složil za 9, známky měl 1, 1, 1, 2 a 4. Tedy až na poslední známku měl opravdu krásné známky. Nepovedly se mu akorát dějiny umění, tam mu nesedlo otázka a tak pohořel, ale důležité přeci je, že maturity úspěšně složil. „Z videotvorby, angličtiny a estetiky mám za jedna, z češtiny za dvě. Nevyšly mi jen dějiny umění, kde mě dostali malíři první poloviny 19. století,“ prozradil pro oficiální web Ulice ulice.nova.cz Jakub Štáfek, který studoval na Soukromé střední odborné škole umění a managmementu v Praze-Vokovicích.

Kuba Štáfek také prozradil své nejbližší plány. První věc, kterou plánuje jsou hlavně prázdniny, za pár dní dotočí Ulici a pak si bude užívat zasloužené "uliční" prázdniny, které letos poprvé budou platit pro všechny herce, protože nikdo nebude natáčet pilotní film k páté sezóně. Jakub by se rád podíval do Ameriky, ale zatím je o tom předčasné mluvit. Jak sám prozradil, tak v létě roozhodně pojede opět na vodu a také na hudební festival na Sázavu, takže kdo tam budete, tak se tam třeba potkáte.

Příští rok by se rád dostal na FAMU, tak mu budeme držet palce aby mu to dobře dopadlo. Za celý web mu velice gratuluju k úspěšnému složení maturitní zkoušky a přeji mu mnoho úspěchů jak v životě osobním, tak hereckém a samozřejmě také ve studiu.

Zpět