Jana Sováková ve Snídani s Novou

11.05.2009 22:10

Kuba

Obrázek “https://www.nova.cz/Nova/archive/images/24493-web-f57362.T1211201158.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Říká vám něco jméno Jana Sováková? Že ne? Tak možná vám něco řekne jméno Ingrid Šmídová. To už je lepší, že? Jana Sováková je herečka, která Ingrid hraje. Myslím, že spousta z vás paní Sovákovou zná, kdo ne, tak už teď ví a když se vás někdo zeptá, kdo hraje Ingrid, tak budete všichni vědět. A právě tato herečka bude hostem zítřejího vysílání Snídaně s Novou.

O čem si bude s moderátory povídat? Hlavní téma bude samozřejmě Ulice. V tomto seriálu hraje od samého začátku, nejdříve jako recepční salónu Michal a později majitelkou stejného salónu, nyní pod jménem Swing. Ingrid se těžko zamilovávala. Když se zamilovala, tak ji její láska opustila. Nyní je zamilovaná znovu a snad šťastně. Ovšem zamilovala se do člověka, který je mafián. Ano je to Vasil. Nyní by s ním měla opustit republiku a chystá veselku.

Jak to tedy bude s Ingrid dál? Odjede s Vasilem z republiky a opustí tak natrvalo republiku? A co bude s jejím milovaným kadeřnictvím, opustí ho jen tak snadno? Možná nám Jana Sováková zítra na některé otázky dá odpověď. Třeba z ní moderátoři něco "vytáhnout." Uvidíme zítra ráno, ale řeč nebude jen o seriálu Ulice. Moderátoři se určitě zeptají i na osobní život herečky a také na další profesní aktivity.

Tak se určitě dívejte, ranní pořad TV Nova Snídaně s Novou začíná jako každý všední den za minutu šest. Pokud se chcete ale podívat přímo na rozhovor s herečkou Janou Sovákovou, tak nemusíte vstávat tak bzro, rozhovor bude probíhat od 8:20. Pokud i přesto rozhovor nestihnete, tak je tady ještě jedna možnost. Můžete si jej přehrát ve videoarchivu TV Nova na adrese nova.cz.

Zpět