Je to jasné! Stárek posílal anonym na Vlastu Peška

17.04.2009 22:20

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Apr2009//28219-web-1ff7d6.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Dlouho se řešilo téma, jestli byl Vlastimil Pešek "udavač" a spolupracoval tak s StB. Pana Peška to trápilo dlouhou dobu a hodně trpěl. Kvůli tomu se nepohodl s Miriam Hejlovou a zažívají teď krizi. Vsadil se s Lojzou v hospodě a sázku prohrál, ale nakonec sám vyhrál. Za pomocí právníčky Elen Mrázové zjistili pravdu. Pan Pešek StB nikdy nedonášel, vše to narafičil Josef Novák, údajný kamarád Peška. Otázkou ale stále zůstávalo, kdo posílal anonymy, které dostali úplně všichni obyvatele Ulice.

Po dnešním dílu seriálu Ulice je to úplně jasné. Tím člověkem, který poslal anonym je Stárek - majitel pekařství v Ulici. A právě Stárek byl jeden z mála, který se zastával Peška a byl na jeho straně. Pan Pešek mu tehdy vše odpustil, co bude, až se dozví i on pravdu.... Ale Stárek nemá pod palcem pouze Peška, na vše dnes jeho manželka Vilma Nyklová. Stárek si dělá složky na některé obyvatele Ulice, mezi které patří například Bedřich Liška, Hrihorij, Pešek a další. Složky má ale i na svou vlastní rodinu.

A co je ve složkách? Samá špína. To jde poznat už z názvu, například Bedřich Liška - KRIMINÁLNÍK, Vlastimil Pešek - RYBÁŘ, Lumír Nykl - STAROSTA a tak dál. Ve složkách pak má pečlivě napsané ty největší hnusy, které mohl vyhrabat a kdo ví, jestli jsou všechny pravdivé, je také možné, že celá akce kolem Peška byla jen "past", kterou Stárek narafičil. To se určitě dozvíme v dalších dílech, jak to všechno bylo.

Vše je teď v rukou Vilmy Nyklové, ona musí zasáhnout. Nebezpeční hrozí i jejímu synovi Lumírovi, o něm má Stárek napsané informace o Lumírovi a ruské mafii. Dívjete se tedy určitě na další díly seriálu Ulice. Všichni obyvatelé by měli Stárka hnát z Ulice "sviňským krokem." Ulice bude v tomto období opět zajímá. Diskutujte také v naší Ulici, co si o tom myslíte vy? Nezapomeňte, že váš názor nás zajímá.

Zpět