Jedno pivo s Václavem Svobodou

08.07.2009 13:57

Kuba

Náš web není jediný, kdo chce, aby jste se přes léto nenudili, ale spíše se bavili. Tohoto pravidla se řídí také celá TV Nova, se kterou se hodně můžete bavit ve středu, kdy přes celé léto bude vysílat zábavný pořad 15 let TV Nova, každý díl má svůj podtitul a vždy jedna osobnost uvádí nejlepší scénky, písničky a vtipy na určité téma. První díl se vysílal minulou středu, podtitul byl Další  prosím! A nejlepší scénky, vtipy a písničky z lékařského prostředí moderovala Zlata Adamovská.

Dnes večer se bude vysílat další díl tohoto zábavného pořadu, tentokrát ponese podtitul Jedno pivo! A už podle názvu je jasné, na jaké téma se budeme bavit. Herec Václav Svoboda (Lumír Nykl z Ulice) bude uvádět ty nejlepší scénky, vtipy a písničky na téma hospoda. Můžete se tak podívat na sestřihy z různých starších pořadů jako byla Zlatá mříž, Silvestry, GoGo show, Dobroty atd. Prostě nudit se rozhodně nebudete.

Václav Svoboda natáčel kde jinde než v hostivařských ateliérech a vybral si místo, které se náramně k tématu hospoda hodí, vybral si totiž hospodu, přesněji místa, kde se natáčí scény z hospody u Henryho. Určitě se tedy dnes večer bavte s TV Nova, ještě před tím než na nás z obrazovky vykukne Václav Svoboda, tak se od 20 hodin můžeme nejdříve podívat na novácký seriál Hospoda. Takže dnes večer si můžete zajít do hospody a sledovat Hospodu a pak ve 20:35 sledovat zábavu na téma hospoda.

"Host si objedná polévku. Číšník mu ji nese a má v ní namočený palec. "Prosím vás, jak si tohle můžete dovolit? Vždyť je to nehygienické!" "Promiňte, pane, ale já mám v tom palci revma a doktor mi doporučil, abych ho pořád zahříval." Hostovi rozčílením přeskakuje hlas: "Co je mi do vašeho palce, ten si strčte třba do prd*le!" "Tam jsem ho měl před tím, ale vůbec to nepomáhá."

Zpět