Jitka a Olda jsou opět spolu

19.06.2009 14:34

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jun2009//520779.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 

Přálo si to spoustu fanoušků Ulice, přáli si to Monika, Lída a další kamarádi Oldy a Jitky. Co si vlastně každý přál? Aby se Jitka s Oldou opět vrátili k sobě. Přání bylo vyslyšeno a asi po roce se Olda vrátil k Jitce. Jitka od rodiny odešla před rokem v červnu spolu se svým milencem Vladimírem Kukačkou. Olda se dlouho trápil, ale pak se odstěhoval z bytu, který mu připomínal Jitku, zamiloval se do Libušky a žil nový život, ale někdy hluboko v srdci stále miloval Jitku.

I Jitka začala žít úpně nový život a to velice šťatný, do Vladimíra byla zamilovaná až po uši a užívala si to, co s Oldou ne. Vladimír byl prostě úplně jiný a Jitku miloval a to až moc. Proto toho Jitka po čase měla dost a Vladimíra pustila k vodě. To se mu ale nelíbilo, protože Jitku opravdu miloval, začal ji posílat květiny, dárky, telefonoval, zval na obědy atd. To se Jitce nelíbilo, Kukačku ji prostě začal obtěžovat a Jitku už měla pomalu strach.

Když vše vypadalo dobře, Vladimír udělal něco, co nikdo nečekal, unesl Jitku i Lídu a v Ulici se tak objevil stalking, který se dlouho řešil, nyní už je vše pryč a Kukačka je ve vězení a Jitku po velkém psychickém šoku je v pořádku. A nastěhovala se na čas k Oldovi. Který se právě dnes rozhodl udělat další životní krok. Rozešel se s Libuškou a vrátil se k Jitce, ano opravdu, kdo jste dnešní díl neviděli, tak Jitka s Oldou jsou opět spolu. Vše bylo velice dojemné a spoustě divákům ukápla slzička.

Dnešní díl tak byl velice smutný, ale všechno zlé je k něčemu dobré, i když Ulici opouští Vasil, což je velice smutné, tak Ulice zažila i štěstí, díky Oldovi a Jitce. Ještě před tím, než se dali opět dohromady, tak měl Olda příjemné i nepříjemné vzpomínky na Jitku, ty nepříjemné hlavně kvůli Jeníčkovi, který se jim narodil, ale po narození zemřel. Dnešní díl tak hodnotím velice kladně, byl vydařený, tvůrcům se rozhodně povedl.

Zpět