Jitka Farská se představila jako moderátorka

27.06.2009 14:04

Kuba

https://image.tn.nova.cz/media/images///600x277/Nov2008//446007.jpg

Pokud jste pravidelnými diváky pořadu Volejte novu, pořadu, ve kterém se každou sobotu dozvíte ty nejaktuálnější informace z televize nova a těšit se můžete také na vaše telefonáty, tak jste dnes určitě zaregistrovali moderátorku, která se velice proslavila seriálem Ulice. Dnešní Volejte Novu totiž moderovala herečka Ilona Svobodová, která v Ulici hraje postavu Jitky Farské.

Každou sobotu moderuje pořad nějaká hvězda TV Nova a protože hvězdy TV Nova to jsou i herci a herečky z různých seriálů Novy, tak se v pořadu střídají právě osobnosti seriálů jako je Ulice, Ordinace, Comback atd. Již několikrát se stalo, že Volejte Novu moderoval někho z Ulice, například seriálová Libuška, Matěj a Tereza Jordánovi, Monika a Olda Farští atd. Dnes se přidala seriálová Jitka Farská.

A moderování ji šlo opravdu velice dobře, ale herectví ji jde lépe, přeci jenom je více herečka než moderátorka. Celou půl hodinu, kterou moderovala dnešní vydání Volejte novu zvládla bravůrně. A rozhodně by se nemusela stydět jako moderátorka, ve Volejte novu nám také prozradila různé zajímavosti a v celém pořadu jsme mohli vidět zajímavé reportáže, například o tom, jaké léto nás čeká na Nově, také se soutěžilo a odpovídalo na otázky diváků.

Na seriál Ulice tedy i přes léto nezapomínejte. Místo Ulice se vysílá seriál Kriminálka New York a na Ulici se opět můžeme těšit na konci sprna, kdy odstartuje již páté sezóna tohoto velice úspěšného a populárního nekonečného seriálu. V páté sezóně se samozřejmě můžete těšit i na herečku Ilonu Svobodovou, tedy Jitku Farskou.

Zpět