Již zítra bude chat se Simonou Pavlicovou

23.09.2009 15:40

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Apr2009//28234-web-22dae5.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Tento týden se na oficiálním webu Ulice ulice.nova.cz roztrhl pytel s online chaty. Před dvěmi hodinami teprve skončilo druhé pokračování online chatu s Jitkou Farskou (Ilona Svobodová) a v pondělí byl pro všechny diváky připravený opravdu speciální chat, na kterým se objevilo hned několik postav, chatovat jste totiž mohli s herci, kteří předváděli modely na charitativní, módní přehlídce, otázek přišlo spoustu, ale času bylo málo, takže na všechny se nedalo odpovědět.

A velkou várků online chatů tento týden uzavře herečka Pavla Tomicová, kterou známe se seriálu Ulice jako Simonu Pavlicovou, ta teď řeší opravdu velký problém, řeší už ho několik měsíců a stále více se do toho zamotává. Před několika měsíci ji opustil manžel Pepan, ale v jejím bytě zůstal Pepanův kamarád Sochor, který ne a ne opustit byt Simony, dokonce se do ní zamiloval a strávili spolu noc, ale co na to Simona? Ta se ho chce zbavit, jenže neví jak, nedokáže Sochorovi narovinu říct, ať vypadne, také se není čemu divit, protože Sochor seděl ve vězení za napadení, takže Simona určitě trochu cítí strach. Jak se kadeřnice Simona Pavlicová nakonec rozhodne? To můžeme sledovat v dalších dílech Ulice, dokonce se ji někdo pokusí pomoc.

Pomoc můžete i vy, Simona Pavlicová čeká na vaše rady, jak se zbavit Sochora, pomůžete ji? Pokud chcete pomoc, tak určitě navštivte oficiální web Ulice ulice.nova.cz najeďte si do Rozhovorů a napište Simoně váš názor na Sochora. Psát, ale můžete i další otázky, záleží jen na vás, na co se chcete herečka Pavly Tomicové zeptat nebo pokud máte otázku i na Simona, tak se ptejte. Simona bude online zítra, tj. ve čtvrtek 24. září 2009 od 15:30 hodin. Tak se určitě ptejte a ptát se můžete třeba hned a to prostřednictvím fomuláře, který najdete zde.

Zpět