Již zítra se můžeme těšit na novou postavu v Ulici

22.10.2009 19:34

Kuba>

https://www.tvcentrum.sk/picture/2009/9-10-22-1v.jpg

Pokud pozorně sledujete seriál Ulice, tak vám určitě neunikla informace, že již tento pátek se v seriálu objeví další nová postava. Již dnes se také objevila v ukázkách na zítřejší díl. A koho se tedy jedná? Bude to někdo, kdo zamíří do "velké" rodiny Nekonečných, ale nemusíte se bát, že by přišel další člen této cirkusácké rodiny, ale něco s nimi má hodně společného. Něco nebo spíše někoho? To uvidíme až v dalších dílech, v tomto článku vám prozradím něco o postavě i o herci, který si novou postavu zahraje.

Nová postava přijde do Ulice již zítra, tj. v pátek 23. října 2009, jmenuje se Eliáš Neumann a přijíždí ze dvou důvodů, aby navštívil svou dávnou velkou lásku Libušku a také aby pomohl rodině Nekonečných, o kterých ví, že se dostali do větších finančních problémů a Eliáš je rozhodnut, že jim pomůže. S Libuškou se neviděl deset let, byla to jeho osudová láska, stejně tak jak on miloval Libuška, tak ona milovala jeho. Před lety ji zlomil srdce, Libuška na něj ale nikdy nezapomněla a má k tomu velký důvod.

Eliáš pochází z velmi bohaté rodiny. Stejně jako Nekoneční, tak i jeho rodina jsou cirkusáci, ale velmi úspěšní. Jeho rodina vlastnila velký cirkus, v němž Eliáš začínal jako dětský artista. Se svým otcem měl velké problémy, proto utíkal i k jiným cirkusám, například k tomu, který vlastnila rodina Nekonečných, kde se před lety zamiloval do Libušky. Strašně rád fotografuje a žije volný život. Celý život se Eliáš toulal, nejčastěji po Evropě, začil několik vztahů, nikdy ho nic, ale nepřinutila usadit se.

Eliáše si zahraje herec Martin Myšička, který se narodil v Příbrami 9.3. 1970. Vystudoval DAMU, ale v té době již perlil jako herec Dejvického divadla. Martin Myšička se objevil pouze v divadlech a na filmovou kariéru stále čekal. I přesto si ale pár filmových rolí střihnul, do životopisu si může zapsat filmy jako Jedna ruka netleská, Černí baroni, Šeptej, Můj otec a ostatní muži, Hlídač č.47 nebo zatím pro něj nejznámější film Karamazovi, kde se úspěšně zapsal povědomí diváků. Již od roku 1995 až po současnost ho stále můžete vidět v Dejvickém divadle, nově ho můžete vidět v seriálu Ulice a to již od pátku 23. října 2009, tak se určitě dívejte.

A ještě malá poznámka, Eliáš Neumann nebude jediná nová postava, která se v Ulici objeví. Maličkou roli sehraje také nový právník Vladimíra Kukačky. A to, že Judr. Vodička ještě zamíchá kartami o tom není pochyb. Jitka i celá rodina Farských se mají na co těšit, protože pokud si všichni mysleli, že jméno Kukačka se v jejich životě již nikdy neobjeví, tak se všichni spletli. Celý případ se znovu otevírá a máme se ještě na co těšit.

Zpět