Komu z Ulice posíláte nejvíc hlasů v anketě Anno 2009...

31.01.2010 21:48

Kuba>

Obrázek “https://img.aktualne.centrum.cz/203/33/2033353-ceny-anno-2008-leos-mares.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Hlasování v anketě Anno 2009 je v plném proudu, máte ještě čas poslat hlas až do 16.2. 2010, což je ještě hodně času. Připomínám, že například na webu nova.cz můžete pomocí formuláře hlasovat každý den. A vy zatím opravdu hlasujete a dokonce i pro seriál Ulice a její herce a herečky. Pro koho, ale hlasujte nejčajstěji? Prošel jsem si několik diskuzí, které se týkají hlasování v anketě Anno 2009, samozřejmě jsem zamířil i do naší diskuze a co jsem zjistil? Jména a pořady, pro které nejčastěji lidé hlasují.

Mezi pořady, pro které se nejčastěji hlasuje patří rovněž seriál Ulice, ale také seriál Ordinace v růžové zahradě 2, Comeback a ČeskoSlovenské SuperStar. Konkurence je opravdu velká, Ulice loni skončila na druhém místě, ale letos její příčka nemusí být vůbec jistá. Ale i přesto, o seriálu Ulice lidé hodně diskutují a jak je to s herci? Ze seriálu Ulice se samozřejmě nejčastěji skloňují jména Hana Maciuchová a Rudolf Hrušinský, ale třeba také Pavla Tomicová nebo Martin Hofmann.

Ovšem o mužích TV Nova se hodně mluví také o Martinovi Dejdarovi nebo Leošovi Marešovi. Podle těchto informací by mohl mít seriál Ulice i její herci úspěch a mohli bychom se umístit na předních příčkách. Vyhlašovat se budou vždy první tři místa v kategorii pořad TV Nova, muž TV Nova a žena TV Nova, já stále věřím, že Ulice bude mít úspěch a aby se tak stalo, tak nezapomínejte stále hlasovat. Vyhlášení výsledků proběhne 20. února 2010 od 20 hodin na TV Nova.

Moderátorem slavnostního předávání cen Anno 2009 bude Leoš Mareš (na obrázku), který si úlohu moderátora této ankety zkusí již podruhé, loni měl velký úspěch a když moderuje Leoš Mareš, tak na pódium budou vystupovat finalisté SuperStar a těšit se můžeme na zajímavé pěvecké dvojice, spolu si zazpívají např. Ondřej Hejma a Martin Chodúr, Marta Jandová a Miro Šmajda, Helena Vondráčková a Leona Šenková, Ewa Farna a Denich Lacho a mnozí další. Takže si slavnostní vyhlášení výsledků Anno 2009 určitě nenechte ujít.

Zpět