Konec Ulice je za dveřmi, čeká nás už jen 10 dílů

11.06.2010 21:41

Kuba>

Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/200000000-9c9b49d953/silvestrovsk%C3%A1%20ulice.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Nemusíte se, ale bát, rozhodně nás nečeká žádný definitivní konec Ulice. Jako každý rok, tak i letos si jen Ulice dává zasloužené prázdniny. A to opravdu celá Ulice, včetně tvůrců i samotných herců. Je to již tradice, že skoro všechny premiérové pořady a seriály na obrazovkách o prázdninách končí a vrátí se opět až na podzim. Ulice tedy není jediná, prázdniny si dává i Ordinace v růžové zahradě 2, Comebak, Víkend a další pořady, které můžete vidět na TV Nova.

Ulice většinou na prázdniny odcházela ve čtvrtek a to i když prázdniny začaly třeba až další týden. Letos vychází 30. června, tedy poslední školní den na středu. TV Nova se rozhodla, že sezónu ukončí ještě v předchozím týdnu, ve kterém skončí většina pořadů a seriálů. Se seriálem Ulice se naposledy rozloučíme v pátek 25. června 2010, samozřejmě jako vždy v 18:30, v tento den se bude vysílat epizoda, která má číslo 1819 a 1820, tímto číslem se Ulice ukončí, pokračovat bude až v září s epizodou č. 1821,1822, kdy se přesně Ulice vrátí není jisté, pravděpodobně to bude v pondělí 30. srpna.

Na našem webu si můžete přečíst všechny aktuální díly, které v letošní, páté sezóně uvidíme, všechny obsahy najdete, kde jinde než v Aktuálních dílech, tak se určitě podívejte, tedy pokud nechcete přijít o překvápko. A jakou větší scénou se Ulice rozloučí? Připomínám, že první dvě sezóny končili svatbou, třetí sezóna pohřbem a loňská čtvrtá sezóna překvapivým rozhodnutím, že si Gábina nechá miminko. A jak to tedy bude na konci páté sezóny?

Těšit se můžeme na velkou oslavu v Coolně, kde se sejdou všichni spolužáci ze třídy Matěje a Terezy, aby oslavili buď úspěch při zkouškách na vysokou školu nebo bohužel neúspěch. Rozhodně se bude slavit až do rána a touto událostí si Ulice dá na dva měsíce prázdniny. A ještě den před skončím Ulice se do seriálu vrátí jedna z oblíbených/neoblíbených postav, která postava to bude se dočtete v dalším článku.

Zpět