Kouzelné Vánoce 2009 startují již 16.listopadu

13.11.2009 19:56

Kuba>

https://www.aktivni.cz/aktivnicz/data/Image/vanoce_2005.jpg

Jdete nakupovat do obchodu a všude se na vás dívají santaclausové, sněhuláci a vánoční stromečci? Jdete se projít po městě a vidíte, jak pracovníci městského úřadu instalují vánoční výzdobu města? Slyšíte v televizi: "Ne ne, já nemusím, já už ho vidím?" A zdá se vám to všechno divné? Tak se podívejte do kalendáře a uvidíte tam 13. listopadu, tedy měsíc a pár dní před štědrým dnem. Tak jako každý rok, tak i letos už je to tady. Vánoce se blíží. Důkazem toho jsou všechny informace, které jsem napsal. Je možné, že se vám zdá, že to zase strašně uteklo. Ano, uteklo to. Ale Vánoce jsou prostě tady.

Někdo se těší, budou Vánoce, napadne sníh, Ježíšek bude rozdávat dárečky a všude bude vládnout krásná, vánoční atmosféra. Někdo z toho má mindrák už od posledních Vánoc. Vánoce jsou, ale přeci jen svátky klidu a pohody, tak není důvod se stresovat a přípravy na vánoční svátky si pořádně užít a věřit, že letos nebudou Vánoce na blátě, ale budou krásné a bílé. A čekání na tyto krásné svátky si můžete spříjemnit i u nás na webu, kde na Vánoce nezapomínáme.

Už od pondělí 16. listopadu 2009 se můžete těšit na zimní a vánoční výzdobu. Celý web se promění, do krásné, zimní grafiky. Zmizí oblíbená zelená (ale po Vánocích se opět vrátí), budeme mít krásný vánoční stromeček a celý web bude laděn na Vánoce. Určitě se máte na co těšit, na webu to jsou již třetí Vánoce a letos budou nejkrásnější. Loni to byly speciální Vánoce na webu, letos to budou Kouzelné Vánoce a podle názvu tady bude vše kouzelného.

Přes Vánoční svátky se můžete těšit na speciální, kouzelné články a také malé vánoční překvapení, ale na to je ještě spousta času. Tak určitě nezapomeňte a v pondělí se přijďte podívat, jak vypadá náš web, když není zelený. Ale jak jsem psal, tak se o zelenou barvu nemusíte bát, o náš grafický typ totiž opravdu nepřijdete a hned po Kouzelných Vánocích se opět vrátí. Takže, těším se na vás moc už v pondělí večer.

Zpět