Legendární major Zeman už dnes v Ulici

09.04.2010 16:40

Kuba>

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/537122_vladimir-brabec.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Legendární představitel majora Zemana Vladimír Brabec (75) míři na TV Nova, kde v seriálu Ulice ztvární nerudného dědka Jiřího Kreuzera.

Brabce si tvůrci oblíbeného seriálu vybrali jako budoucího partnera kadeřnice Simony. „Roli jsem přijal. Cítím se dobře. Nejsem ještě žádný kripl,“ ujistil nedávno své fanoušky přes Blesk Brabec.

Ještě před časem si Brabec nemohl na role ani pomyslet. Velké zdravotní problémy začaly u herce v roce 2002, kdy zkolaboval přímo na ulici. Měl zástavu srdce a bez okamžité pomoci kolemjdoucích mediků by zemřel. Aby mohl znovu začít hrát, voperovali mu lékaři trojitý by-pass.

Nerudný dědek

Jiří Kreuzer starší bude pro svou svéráznou náturu velkým oříškem pro celé své okolí. Bývalý profesor dějin literatury, vdovec Jiří Kreuzer starší, je takzvaně ze staré školy a ani pokročilý věk a bortící se fyzická kondice mu nebrání v dalším studiu a poučování okolí. Navíc ho otravuje a irituje všechno moderní a nové. Je přesvědčen, že současná společnost degradovala. Své okolí trápí vysokými nároky a vojenskou kázní. Simona, ucházející se o místo společnice, ho však dostane na kolena.

Autor: jos

blesk.cz

Zpět